РЕДАКЦІЯ

«ОСН» – оперативна служба новин, недержавна організація, незалежне ЗМІ.

Створюючи оперативну службу новин, ми ставили перед собою ряд завдань:

  • оперативно та об'єктивно надавати повну інформаційну картину життя України;
  • стати комунікаційним майданчиком для відображення поглядів лідерів думок;
  • приносити користь суспільству, бізнесу та владі, надавши у вигляді продуктів агентства (новини, аналітика, коментарі, моніторинг, бази даних, архів) зручний інструмент для швидкого реагування на зміни в політичному та економічному житті.

ОСН створено колективом однодумців-професіоналів, які тривалий час працювали у сфері підготовки новин. Завдяки широкому колу спілкування, сформованому за роки роботи в медіа-середовищі, ми маємо можливість представляти на нашому комунікаційному майданчику ексклюзивні інтерв'ю найвідоміших VIP-персон.

Серед гостей агенції виступають народні депутати, керівники фракцій, комітетів підкомітетів ВР, представники міністерств та відомств, українські та іноземні політики; керівники управлінь міської та обласної рад, обладміністрації; профільні галузеві експерти.

«ОСН» забезпечує доступ до продуктів агентства у зручній для аудиторії формі: огляд новин у режимі реального часу, можливість обговорення актуальних питань національного та міжнародного порядку денного.

Ми готові підтримати будь-які Ваші пропозиції та допомогти в реалізації різноманітних ідей щодо Вашого бізнесу. Індивідуальний підхід та консультації з експертами потрібної сфери допоможуть Вашій справі досягти високого рівня розвитку в найкоротший термін.


Редакція

Чекаємо на Вас за адресою:
  • м. Дніпро, вул. Мечникова, 17, 19