Спорт

Дніпровські спортсмени – призери Чемпіонату України зі стрибків на батуті Дніпровські спортсмени – призери Чемпіонату України зі стрибків на батуті Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України зі скелелазіння Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України зі скелелазіння Дзюдоїстка з Дніпра Єлизавета Литвиненко – бронзова призерка Austria Grand Prix 2024 Дзюдоїстка з Дніпра Єлизавета Литвиненко – бронзова призерка Austria Grand Prix 2024 Дніпрянин Михайло Кохан – переможець змагання на Кубок Європи з легкоатлетичних метань Дніпрянин Михайло Кохан – переможець змагання на Кубок Європи з легкоатлетичних метань Спортсмени з Дніпра стали чемпіонами молодіжної континентальної хокейної ліги Спортсмени з Дніпра стали чемпіонами молодіжної континентальної хокейної ліги Дніпровські спортсмени вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях з вільної боротьби Дніпровські спортсмени вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях з вільної боротьби Дніпровські спортсмени вибороли 25 медалей на Чемпіонаті України з таеквондо Дніпровські спортсмени вибороли 25 медалей на Чемпіонаті України з таеквондо Спортсмени з Дніпра посіли призові місця на Міжнародному турнірі з рукопашного бою Спортсмени з Дніпра посіли призові місця на Міжнародному турнірі з рукопашного бою Дніпровські спортсмени – переможці та призери Зимового чемпіонату України з плавання Дніпровські спортсмени – переможці та призери Зимового чемпіонату України з плавання Дніпрянин Олександр Мацерук – призер турнір з карате KARATE 1-YOUTH LEAGUE FUJAIRAH 2024 Дніпрянин Олександр Мацерук – призер турнір з карате KARATE 1-YOUTH LEAGUE FUJAIRAH 2024 Дніпрянка Марія Середа – чемпіонка з фехтування серед кадетів Дніпрянка Марія Середа – чемпіонка з фехтування серед кадетів Бронзу виборов дніпровський спортсмен на міжнародному турнірі з боксу Бронзу виборов дніпровський спортсмен на міжнародному турнірі з боксу 13 медалей вибороли дніпровські спортсмени на Чемпіонаті України зі стрибків на батуті серед юніорів та юніорок 13 медалей вибороли дніпровські спортсмени на Чемпіонаті України зі стрибків на батуті серед юніорів та юніорок Дніпрянин Олександр Онуфрієв здобув срібло на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій Дніпрянин Олександр Онуфрієв здобув срібло на Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій Спортсмени з Дніпра посіли призові місця на Чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї Спортсмени з Дніпра посіли призові місця на Чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України з бадмінтону Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України з бадмінтону Яхтсменка з Дніпра Софія Науменко перемогла на 1-му етапі змагань на Кубок Європи з вітрильного спорту EurILCA Europa Cup 2024 Яхтсменка з Дніпра Софія Науменко перемогла на 1-му етапі змагань на Кубок Європи з вітрильного спорту EurILCA Europa Cup 2024 Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України з легкої атлетики Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України з легкої атлетики Спортсмен із Дніпра Андрій Терханов переміг у змаганнях на Кубок України з самбо серед кадетів Спортсмен із Дніпра Андрій Терханов переміг у змаганнях на Кубок України з самбо серед кадетів Дніпровська спортсменка виборола призові місця на Кубку Європи з фехтування Дніпровська спортсменка виборола призові місця на Кубку Європи з фехтування Дніпрянин завоював золото на чемпіонаті України з легкої атлетики Дніпрянин завоював золото на чемпіонаті України з легкої атлетики Дніпровський каратист виборов бронзу на міжнародному турнірі у Хорватії Дніпровський каратист виборов бронзу на міжнародному турнірі у Хорватії Дніпровська спортсменка – бронзова призерка на міжнародних змаганнях з боксу Дніпровська спортсменка – бронзова призерка на міжнародних змаганнях з боксу Данило Боснюк виборов для Дніпра бронзу з бадмінтону на міжнародних змаганнях Данило Боснюк виборов для Дніпра бронзу з бадмінтону на міжнародних змаганнях Дніпровські спортсмени вибороли 6 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики Дніпровські спортсмени вибороли 6 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики