Спорт

Дніпровський спортсмен — призер Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное Дніпровський спортсмен — призер Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное Спортсмен з Дніпра — переможець у стрибках з жердиною на міжнародних змаганнях Спортсмен з Дніпра — переможець у стрибках з жердиною на міжнародних змаганнях Дніпровські спортсмени привезли дві бронзи з етапу молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння Дніпровські спортсмени привезли дві бронзи з етапу молодіжного Кубку Європи зі скелелазіння Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України зі спортивного орієнтування Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України зі спортивного орієнтування Протягом тижня спортсмени регіону вибороли 39 медалей на міжнародних і всеукраїнських змаганнях Протягом тижня спортсмени регіону вибороли 39 медалей на міжнародних і всеукраїнських змаганнях Дніпрянка Руслана Булавіна – срібна призерка континентального Кубку Європи з дзюдо Дніпрянка Руслана Булавіна – срібна призерка континентального Кубку Європи з дзюдо Дніпряни вибороли бронзу на Чемпіонаті України з гімнастики художньої серед юніорів та на Чемпіонаті України з гімнастики художньої серед групових вправ Дніпряни вибороли бронзу на Чемпіонаті України з гімнастики художньої серед юніорів та на Чемпіонаті України з гімнастики художньої серед групових вправ Дніпряни завоювали золото та срібло на Чемпіонаті України з шашок-100 Дніпряни завоювали золото та срібло на Чемпіонаті України з шашок-100 Спортсмени з Дніпра – призери Чемпіонату України зі спортивної акробатики та Кубку України Спортсмени з Дніпра – призери Чемпіонату України зі спортивної акробатики та Кубку України Три медалі вибороли дніпряни у змаганнях на кубок Європи з дзюдо в Словенії Три медалі вибороли дніпряни у змаганнях на кубок Європи з дзюдо в Словенії Іще один дніпрянин представлятиме Україну на Олімпійських іграх 2024 у Парижі! Іще один дніпрянин представлятиме Україну на Олімпійських іграх 2024 у Парижі! Спортсменка з Дніпра стала чемпіонкою Європи в неолімпійському класі яхт «RS Aero 6» Спортсменка з Дніпра стала чемпіонкою Європи в неолімпійському класі яхт «RS Aero 6» 8 медалей вибороли дніпровські спортсмени на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів 8 медалей вибороли дніпровські спортсмени на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів Дніпрянка стала переможницею на Кубку Європи серед дорослих зі скелелазіння Дніпрянка стала переможницею на Кубку Європи серед дорослих зі скелелазіння Вихованці 3-х спортивних шкіл Дніпра вибороли 5 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики Вихованці 3-х спортивних шкіл Дніпра вибороли 5 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики Дніпрянин Михайло Краснюк виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з фехтування серед спортсменів до 23-х років Дніпрянин Михайло Краснюк виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з фехтування серед спортсменів до 23-х років Дніпровські спортсмени стали призерами Чемпіонату України з виїздки серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей Дніпровські спортсмени стали призерами Чемпіонату України з виїздки серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей Дніпрянка Єлизавета Губарева виборола бронзу на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики Дніпрянка Єлизавета Губарева виборола бронзу на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики Дніпровська команда стала переможницею сезону 2023/2024 на всеукраїнській юнацькій Баскетбольній Лізі Дніпровська команда стала переможницею сезону 2023/2024 на всеукраїнській юнацькій Баскетбольній Лізі Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України з веслування на байдарках та каное Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України з веслування на байдарках та каное Дніпрянка Дарʼя Ткачова встановила новий жіночий рекорд України під час змагань на молодіжний Кубок Європи зі скелелазіння Дніпрянка Дарʼя Ткачова встановила новий жіночий рекорд України під час змагань на молодіжний Кубок Європи зі скелелазіння Дніпрянин Владислав Москвич став призером Кубку Європи з дзюдо для юніорів та юніорок Дніпрянин Владислав Москвич став призером Кубку Європи з дзюдо для юніорів та юніорок Дніпрянка Єлизавета Губарева виборола срібну нагороду на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики Дніпрянка Єлизавета Губарева виборола срібну нагороду на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики Дніпровські спортсмени – призери Кубку України зі стрибків на батуті Дніпровські спортсмени – призери Кубку України зі стрибків на батуті Спортсмени з Дніпра вибороли 6 медалей на Чемпіонаті України з дзюдо Спортсмени з Дніпра вибороли 6 медалей на Чемпіонаті України з дзюдо