Спорт

Вихованці 3-х спортивних шкіл Дніпра вибороли 5 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики Вихованці 3-х спортивних шкіл Дніпра вибороли 5 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики Дніпрянин Михайло Краснюк виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з фехтування серед спортсменів до 23-х років Дніпрянин Михайло Краснюк виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з фехтування серед спортсменів до 23-х років Дніпровські спортсмени стали призерами Чемпіонату України з виїздки серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей Дніпровські спортсмени стали призерами Чемпіонату України з виїздки серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей Дніпрянка Єлизавета Губарева виборола бронзу на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики Дніпрянка Єлизавета Губарева виборола бронзу на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики Дніпровська команда стала переможницею сезону 2023/2024 на всеукраїнській юнацькій Баскетбольній Лізі Дніпровська команда стала переможницею сезону 2023/2024 на всеукраїнській юнацькій Баскетбольній Лізі Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України з веслування на байдарках та каное Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України з веслування на байдарках та каное Дніпрянка Дарʼя Ткачова встановила новий жіночий рекорд України під час змагань на молодіжний Кубок Європи зі скелелазіння Дніпрянка Дарʼя Ткачова встановила новий жіночий рекорд України під час змагань на молодіжний Кубок Європи зі скелелазіння Дніпрянин Владислав Москвич став призером Кубку Європи з дзюдо для юніорів та юніорок Дніпрянин Владислав Москвич став призером Кубку Європи з дзюдо для юніорів та юніорок Дніпрянка Єлизавета Губарева виборола срібну нагороду на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики Дніпрянка Єлизавета Губарева виборола срібну нагороду на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики Дніпровські спортсмени – призери Кубку України зі стрибків на батуті Дніпровські спортсмени – призери Кубку України зі стрибків на батуті Спортсмени з Дніпра вибороли 6 медалей на Чемпіонаті України з дзюдо Спортсмени з Дніпра вибороли 6 медалей на Чемпіонаті України з дзюдо Дніпровські спортсмени вибороли 10 медалей на Кубку Європи з рукопашного бою IBF серед юнаків та юніорів Дніпровські спортсмени вибороли 10 медалей на Кубку Європи з рукопашного бою IBF серед юнаків та юніорів 4 золота, 5 срібних та 2 бронзові медалі привезли дніпровські спортсмени зі змагань на Кубок України з веслування на байдарках та каное 4 золота, 5 срібних та 2 бронзові медалі привезли дніпровські спортсмени зі змагань на Кубок України з веслування на байдарках та каное Спортсмени з Дніпра вибороли 4 медалі на чемпіонаті України з Тхеквондо ВТФ серед юніорів Спортсмени з Дніпра вибороли 4 медалі на чемпіонаті України з Тхеквондо ВТФ серед юніорів 6 медалей вибороли дніпровські спортсмени на чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2012 р.н. і молодше 6 медалей вибороли дніпровські спортсмени на чемпіонат України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2012 р.н. і молодше Спортменка з Дніпра Рафаель Казбекова здобула «бронзу» на молодіжному етапі Кубку Європи зі скелелазіння Спортменка з Дніпра Рафаель Казбекова здобула «бронзу» на молодіжному етапі Кубку Європи зі скелелазіння Юні дніпряни вибороли призові місця на Кубку України з кульової стрільби Юні дніпряни вибороли призові місця на Кубку України з кульової стрільби Спорстмени з Дніпра вибороли медалі різного ґатунку на чемпіонаті Європи з таеквон-до ІТФ Спорстмени з Дніпра вибороли медалі різного ґатунку на чемпіонаті Європи з таеквон-до ІТФ Протягом тижня спортсмени Дніпропетровщини здобули 88 медалей на міжнародних і всеукраїнських турнірах Протягом тижня спортсмени Дніпропетровщини здобули 88 медалей на міжнародних і всеукраїнських турнірах Шість медалей вибороли спортсмени Дніпра на всеєвропейських змаганнях зі змішаних єдиноборств ММА Шість медалей вибороли спортсмени Дніпра на всеєвропейських змаганнях зі змішаних єдиноборств ММА Бронзову нагороду виборола Марія Леванович з Дніпра на Чемпіонаті світу з тхеквондо серед спортсменів з порушенням слуху Бронзову нагороду виборола Марія Леванович з Дніпра на Чемпіонаті світу з тхеквондо серед спортсменів з порушенням слуху Дніпровські спортсмени – призери Чемпіонату України зі стрибків на батуті Дніпровські спортсмени – призери Чемпіонату України зі стрибків на батуті Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України зі скелелазіння Дніпровські спортсмени – переможці та призери Чемпіонату України зі скелелазіння Дзюдоїстка з Дніпра Єлизавета Литвиненко – бронзова призерка Austria Grand Prix 2024 Дзюдоїстка з Дніпра Єлизавета Литвиненко – бронзова призерка Austria Grand Prix 2024 Дніпрянин Михайло Кохан – переможець змагання на Кубок Європи з легкоатлетичних метань Дніпрянин Михайло Кохан – переможець змагання на Кубок Європи з легкоатлетичних метань