Спорт

Філатов вручив дніпровським спортсменам — призерам XXIV Дефлімпіади та їхнім тренерам – сертифікати на загальну суму майже 1,5 млн грн Філатов вручив дніпровським спортсменам — призерам XXIV Дефлімпіади та їхнім тренерам – сертифікати на загальну суму майже 1,5 млн грн Дніпровський спортсмен став срібним призером міжнародних легкоатлетичних змагань Дніпровський спортсмен став срібним призером міжнародних легкоатлетичних змагань Спортсмени Дніпропетровщини – лідери за кількістю медалей серед учасників збірної команди України на Дефлімпійських іграх Спортсмени Дніпропетровщини – лідери за кількістю медалей серед учасників збірної команди України на Дефлімпійських іграх Дніпровські спортсмени стали переможцями та призерами міжнародного юнацького турніру з бадмінтону «AdriaYouth International» Дніпровські спортсмени стали переможцями та призерами міжнародного юнацького турніру з бадмінтону «AdriaYouth International» Дніпровська спортсменка Анна Рижикова здобула срібну медаль на міжнародному турнірі з легкої атлетики Дніпровська спортсменка Анна Рижикова здобула срібну медаль на міжнародному турнірі з легкої атлетики Дніпровські спортсмени у складі команди параолімпійської збірної України стали чемпіонами світу з футболу Дніпровські спортсмени у складі команди параолімпійської збірної України стали чемпіонами світу з футболу Україна здобула рекордну кількість медалей на Дефлімпійських іграх у Бразилії Україна здобула рекордну кількість медалей на Дефлімпійських іграх у Бразилії Паралімпійська збірна України з футболу пробилася до фіналу чемпіонату світу Паралімпійська збірна України з футболу пробилася до фіналу чемпіонату світу Сеанс одновременной игры в шашки на 12 досках: в Каменском чемпион мира играл с воспитанниками ДЮСШ №2 Сеанс одновременной игры в шашки на 12 досках: в Каменском чемпион мира играл с воспитанниками ДЮСШ №2 Срібло та бронзу вибороли дніпровські спортсменки на міжнародному турнірі з тхеквондо Срібло та бронзу вибороли дніпровські спортсменки на міжнародному турнірі з тхеквондо Три золота, одне срібло та чотири бронзи: дніпровські дефлімпійці вибороли 8 медалей на змаганнях у Бразилії Три золота, одне срібло та чотири бронзи: дніпровські дефлімпійці вибороли 8 медалей на змаганнях у Бразилії Дніпрянин Микита Нестеренко – переможець міжнародних змагань з легкої атлетики «Діонісополіс» Дніпрянин Микита Нестеренко – переможець міжнародних змагань з легкої атлетики «Діонісополіс» Дніпрянка Марія Леонова здобула золото на міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ Swedish Open G-2 Дніпрянка Марія Леонова здобула золото на міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ Swedish Open G-2 Дніпровські каратисти здобули три медалі на етапі юнацької премʼєр-ліги Karate 1 Youth League Limmasol 2022 Дніпровські каратисти здобули три медалі на етапі юнацької премʼєр-ліги Karate 1 Youth League Limmasol 2022 У перший день Дефлімпійських ігор спортсмени Дніпропетровщини вибороли 3 медалі У перший день Дефлімпійських ігор спортсмени Дніпропетровщини вибороли 3 медалі Спортсмени з Дніпропетровщини представляють Україну на Дефлімпійських іграх Спортсмени з Дніпропетровщини представляють Україну на Дефлімпійських іграх Дніпровські дзюдоїсти вибороли золото та бронзу на Кубку Європи Дніпровські дзюдоїсти вибороли золото та бронзу на Кубку Європи Команда українських лучників, у складі якої й житель Кривого Рогу, виборола «срібло» на «Іграх Нескорених» Команда українських лучників, у складі якої й житель Кривого Рогу, виборола «срібло» на «Іграх Нескорених» 40 спортсменів Дніпропетровщини представлятимуть Україну на Дефлімпійських іграх у Бразилії 40 спортсменів Дніпропетровщини представлятимуть Україну на Дефлімпійських іграх у Бразилії Золото й рекорд змагань: спортсмен з Дніпропетровщини виборов чергову першість Золото й рекорд змагань: спортсмен з Дніпропетровщини виборов чергову першість Боксери з Дніпра – призери міжнародного турніру «59th Belgrade Winner Boxing Tournament» Боксери з Дніпра – призери міжнародного турніру «59th Belgrade Winner Boxing Tournament» Дніпровські фігуристи виступили на чемпіонаті світу з фігурного катання у Франції під трек «Жива» Дніпровські фігуристи виступили на чемпіонаті світу з фігурного катання у Франції під трек «Жива» Юні бадмінтоністи із Дніпропетровщини здобули 9 медалей на чемпіонаті України Юні бадмінтоністи із Дніпропетровщини здобули 9 медалей на чемпіонаті України На один вид спортивной деятельности в Украине стало больше: за что проголосовал парламент На один вид спортивной деятельности в Украине стало больше: за что проголосовал парламент Всем спортсменкам посвящается: 2 февраля отмечают День девушек и женщин в спорте Всем спортсменкам посвящается: 2 февраля отмечают День девушек и женщин в спорте