На Дніпропетровщині до дев’яти років ув’язнення засудили подружжя, яке розбещувало свою трирічну доньку: вину у суді вони так і не визнали

За публічного обвинувачення Дніпропетровської обласної прокуратури подружжя з Дніпропетровщини визнано винним за фактами виготовлення, розповсюдження та примушування малолітньої дитини до участі у створенні дитячої порнографії, вчинення відносно неї розпусних дій та незаконного придбання, виготовлення, зберігання наркотичних засобів (ч. 2 ст. 156, ч. 4 ст. 301-1, ч.1 ст. 309 КК України). Їх засуджено до 9 років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

На Дніпропетровщині до дев’яти років ув’язнення засудили подружжя, яке розбещувало свою трирічну доньку: вину у суді вони так і не визнали
Прокурори у суді довели, що з липня 2019 до січня 2020 року батько та мати розбещували свою трирічну доньку.

«Відволікаючи мобільним телефоном, жінка вчиняла розпусні дії щодо дівчинки, а чоловік здійснював фото та відеозйомку порнографічного характеру. В подальшому фото та відео вони розповсюджували в інтернеті через месенджер «Telegram», - йдеться у повідомленні.

На мобільних телефонах та флешнакопичувачах подружжя під час обшуків було вилучено фото та відеоматеріали із дитячою порнографією. Окрім цього, було виявлено сліп-пакети з наркотичним засобом - «канабіс».

Під час розгляду кримінального провадження у суді обвинувачені свою вину у вчиненні інкримінованих їм кримінальних правопорушень не визнали.