У Павлограді затримали серійного крадія: чоловік встиг обікрасти 5 магазинів

За серію крадіжок з магазинів поліцейські Павлограда затримали 21-річного містянина. Правоохоронці встановили причетність затриманого чоловіка до п’яти крадіжок із супермаркетів міста. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, посилаючись на матеріали Павлоградського РВП.

У Павлограді затримали серійного крадія: чоловік встиг обікрасти 5 магазинів

До поліції надійшло повідомлення від керуючої однієї з торговельних мереж про те, що невідомий скоїв крадіжку продуктів харчування. Третього вересня поліцейські Павлоградського районного відділу поліції затримали чоловіка після вчинення ним чергової крадіжки. Під час затримання у нього вилучили викрадене майно.

Поліцейські встановили, що злодій причетний до серії крадіжок з торговельних закладів Павлограда. Він виходив із приміщення супермаркетів  з продуктами харчування, які ховав під одягом. Після чого викрадене продавав за ціну нижче ринкової.

«Чоловіка затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 4 вересня слідчим за процесуальним керівництвом окружної прокуратури, затриманому повідомлено про підозру у вчинені злочину передбаченому ч. 3 ст. 15 ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України - крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану»,- йдеться у повідомленні.

 Фігуранту загрожує до восьми років позбавлення волі.