Змія втекла від господаря та наробила переполоху в одній з квартир Дніпра

Вчора ввечері до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від стурбованої жінки про те, що вона виявила змію в себе в квартирі. Інцидент стався у Чечелівському районі міста Дніпра. Про це йдеться у повідомленні відділу зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Змія втекла від господаря та наробила переполоху в одній з квартир Дніпра
За вказаною адресою було негайно направлено Дніпровських надзвичайників. По прибуттю до місця події фахівці ДСНС з’ясували, що в одній з кімнат квартири розташованої на першому поверсі, знаходиться рідкісний плазун «Маїсовий полоз». За допомогою спеціального пристрою його виловили.

Рятувальники забрали змію до себе в підрозділ з надією, що її забере власник.
24235db7-1038-4ee6-88b0-81734288c572.jpg
«Не минуло 40 хвилин, як господар плазуна стояв на порозі пожежно-рятувального підрозділу та отримав свого домашнього улюбленця цілого та неушкодженого. З чоловіком проведено роз’яснювальну роботу щодо правильного та безпечного утримання таких своєрідних домашніх улюбленців», - йдеться у повідомленні.

До робіт залучено 2 чоловіка особового складу та 1 одиниця техніка Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.