500 комунальників, 70 одиниць спецтехніки: комунальники Дніпра щодня прибирають місто від сміття та залишків протиожеледної суміші

У Дніпрі продовжують велике прибирання. Одна з локацій сьогодні — вул. Вітчизняна. Там комунальники вичищають прибордюрну частину.


«Хлопці — молодці, завжди всю цю суміш зачищають лопатами та змітають. Я такого не бачив у жодному місті. Зазвичай їдеш і бачиш сміття під бордюрами. А у Дніпрі такого немає, бо тут все це швидко прибирають. Тим паче, коли живеш у приватному секторі. Через це сміття утворюється купа пилу і нічим дихати. Тож вдячний за професійну роботу», — поділився місцевий мешканець Геннадій Заєць. 


Комунальники працюють як вручну, так і за допомогою спеціальних машин. Прибирають залишки протиожеледної суміші, яка вже спресувалась та перетворилась на пил з брудом. 


«Зараз комунальники лопатами прибирають під бордюрами бруд, який потім ми вивеземо і утилізуємо. Після цього за допомогою спеціальної машини підмітатимемо. На сьогодні роботи з прибирання під бордюрами виконані більш як на 80 %. Ми працюємо на всій території Дніпра на загальній площі – 12,5 млн кв. м. Бригади починають з 7-ї ранку — і до вечора. Також у дві зміни працюють підмітальні машини: вдень вони прибирають там, де можуть проїхати, а вночі в тих місцях, де раніш були припарковані автівки. Аби навести лад у Дніпрі, щодня працюють майже 500 прибиральників та від 50 до 70 одиниць спецтехніки. Це підмітальні, прибиральні машини, самоскиди та навантажувачі. Нині ми ще й розпочали роботи з механізованого миття дорожнього покриття. Ці роботи проводимо для того, аби змити пил, залишки солі та протиожеледного матеріалу. Також приводимо до ладу колесовідбійний брус. Його теж треба помити, аби водії бачили світловідбивальні елементи у темний час доби», — каже начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради Світлана Літвінова.