Аніматори, ігри, конкурси: для маленьких відвідувачів Дніпровського міського центру соціальних служб влаштували свято до Дня сім’ї

У Дніпровському міському центрі соціальних служб влаштували свято до Дня сім'ї. На захід запросили родини із дітьми, які відвідують згаданий центр. Для малечі організували розважальну програму із аніматорами, конкурсами, іграми, естафетами, вікторинами.
Дванадцятирічна Дарина теж долучилася до свята. Дівчина у захваті.


«Сьогоднішня подія – чудова. Багато конкурсів, змагань. Найбільше сподобався конкурс із канатами. Радію, що перемогла команда дівчат. Усе так весело і святково. Чудовий, піднесений настрій», — каже Дарина.
До свята долучився і 8-річний син Олександри Миколаївни.
«Із своїм сином Олександром відвідуємо центр соціальних служб вже декілька місяців поспіль. Дитина ходить на психологічні заняття. Вже є гарні результати і дуже цьому радію. А ще нас запрошують до центру на різні заходи. Обов’язково приходимо. Наприклад, на минулому тижні Сашко долучався до пізнавального квесту. Після таких заходів сина завжди переповнюють гарні емоції. Сьогодні теж долучилися до свята. Такі події діткам дуже зараз потрібні, зокрема тим, хто на дистанційному навчанні. Це спілкування, якого так зараз не вистачає. Вдячні центру за таке чудове свято!» — зазначила Олександра Миколаївна.


«Запрошені родини із дітками. Вони всі отримувачі послуг нашого центру. Тут і сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, виховують дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування. Усього близько 50 дітлахів. Свято організували спільно з нашими партнерами – БО «Надія і житло для дітей». Попри складні часи такі розважальні заходи допомагають діткам відволіктися. Вони з посмішками, раділи і це головне. Усі дітки отримали подарунки, зокрема й солодкі», — додала директорка Дніпровського міського центру соціальних служб Анастасія Тищенко.