Чергова по місту перевірила дитсадки Дніпра: як заклади готові приймати дошкільнят
Улаштовані укриття та знання домедичної допомоги для вихователів. З метою організації освітнього процесу для дошкільнят Дніпра у 82 садочках здійснюється улаштування найпростіших укриттів. Адже у планах - наприкінці жовтня організувати групи короткотривалого дня в 20 закладах дошкільної освіти, далі поступово впроваджувати процес щотижня у 5 закладах, до кінця листопада буде вже 47 таких закладів.
Так, напередодні вихідних чергова по місту - заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Яковенко перевірила готовність укриттів у дитячих садочках. Відвідали КЗДО № 92 ДМР, там вже облаштоване укриття для вихователів й малечі. Є місця для сидіння, вбиральня, душова кабіна. Запаси технічної та питної води тощо.
«Ми намагаємось створити безпечні умови для наших вихованців, для того, щоб навчальний процес й розважальний для дошкільнят був безпечним. Групи підготовлені, укриття улаштоване», - показала директорка КЗДО № 92 ДМР Тетяна Макеєва.
«Побаченим задоволена, чекаємо на відповідні акти від ДСНС. Зазначу - розуміючи безпекову ситуацію - це будуть групи короткотривалого перебування до 4х годин. Одна група - до 15 дітей. У цьому садку готово 6 груп, тобто сюди до 90 дітей зможуть війти», - уточнила чергова по місту Олена Яковенко.
До того ж перевірили садочок на базі закладу загальної та середньої освіти - КЗО «НВК № 103» ДМР. «В укритті є вода технічна, питна. Є місця для сидіння, іграшки тощо. Тут проводяться ігри, навчальний процес, щоб не припиняти розвивати наших дошкільнят», - сказав директор КЗО «НВК № 103» ДМР Анатолій Чорний.
«Подивилася, як налаштований процес. Задоволена тим, що побачила, адже тут вже навчається малеча. Зазначу, на даний час такі групи працюють у 8 гімназіях з дошкільними підрозділами», - уточнила заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко.
До того ж вихователі одного з дитячих садочків Дніпра проходили й спеціальні курси домедичної допомоги. Вихователька Тетяна Семошкіна працює вже майже десять років. «Дуже корисні знання, я дізналась що таке критична/ не критична кровотеча, навчилась накладати правильно турнікети. Було цікаво, пояснювали дуже добре. Для мене важливо, що я зможу вже зі знанням підійти до надання домедичної допомоги, якщо буде потрібно», - підсумувала Тетяна Семошкіна.