День Європи у Дніпрі: на Січеславській Набережній містяни створили живий ланцюг та різними мовами привітали Європу зі святом
9 травня світ відзначає День Європи. У Дніпрі з цієї нагоди на Січеславській Набережній провели акцію. Її учасники стали в ряд, утворивши живий ланцюг. Кожен по черзі різними мовами європейських країн привітав Європу зі святом. Останнє привітання звучало українською.
![](https://i.most-dnepr.info/002/09/663cfe5929df0.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/008/00/663cfe5fd4fbf.jpeg)
«Україна це частина Європи, тому я сьогодні тут. Для привітання я обрала румунську мову. Це було доволі складно, але гадаю, я впоралась. Румунською «З Днем Європи» звучить «La mulți ani de Ziua Europei!»», - розповіла Ганна Олійник, керівниця майстерні Петриківського розпису «Червона калина» в Дитячо-молодіжному центрі «ЛІДЕР» Дніпровської міськради.
![](https://i.most-dnepr.info/018/30/663cfe69d98fd.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/031/39/663cfe76e1797.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/038/61/663cfe7d973f4.jpeg)
«Сьогодні ми зібрались тут, аби відзначити День Європи. Мені здається, подібні акції - це нагода нагадати, що українці це європейці. Це важливо, адже поглиблює зв’язки, в тому числі і культурні, між нашими країнами. Для привітання обрав польську мову. Це звучало - Szczęśliwego Dnia Europy», - прокоментував Іван Козлов, керівник гуртка спортивно-бальної хореографії в Дитячо-молодіжному центрі «ЛІДЕР» Дніпровської міськради.
![](https://i.most-dnepr.info/054/62/663cfe8d076df.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/063/27/663cfe96eb01c.jpeg)
В акції взяли участь 20 людей. Захід завершився виконанням Гімну України.