Єдина в Україні безкоштовна платформа з освітніми програмами та іграми допомагає дніпровським дошкільнятам проводити канікули з користю

У Дніпрі вже майже рік працює унікальна платформа для дітей дошкільного віку, за якою батьки вдома можуть займатись разом із своїми дошкільнятами.

«Дошкільнятко» – це єдина в Україні безкоштовна електронна платформа для навчання дітей дошкільного віку, розроблена за програмами Міністерства освіти і науки України. Платформа створена для оптимізації процесу навчання дітей у садочках Дніпра.

На сьогодні для занять з дошкільнятами доступні такі освітні програми, як мовлення, математика, довкілля, соціум та мистецтво. А також розвивальні ігри та література для дітей віком від 5 до 7 років.


«Програма на платформі поділена на місяці, аби систематизувати навчання. Вона поступово ускладнюється. Наприкінці кожного місяця відкривається програма на наступний. Доступ на платформі відкритий цілий рік, аби батьки навіть влітку мали змогу продовжувати навчати своїх дітей та проводити час у гаджетах з користю для їхніх дошкільнят. Наразі на платформі понад 300 ігор. Кожна з них містить аудіосупроводження для якісного засвоєння дитиною матеріалу», — зазначила під час брифінгу 10 липня заступниця начальника відділу інновацій та висвітлення діяльності КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Дніпровської міськради Софія Приліпко.

Щоб почати користуватись платформою, потрібно перейти за посиланням: https://sadok.dniprorada.gov.ua/.

Доступ до занять відкритий без попередньої реєстрації, аби батьки та вихователі без зайвих труднощів могли користуватись ресурсом.

Якщо виникли питання щодо платформи, то можна звертатися на гарячу лінію комунального підприємства «єДніпро» за номерами: 063-876-94-49, 067-876-94-49, 050-876-94-49 із 09:00 до 18:00 (з понеділка по четвер) та з 09:00 до 16:45 (у п’ятницю).