Дніпро вшановує Героїв Небесної Сотні
Зранку 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, у Дніпрі вшанували пам'ять загиблих учасників Революції гідності. На Алеї героїв зібралися представники влади міста та області, рятувальники, військові та прості містяни. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.
![](https://i.most-dnepr.info/076/56/65d487b68960b.jpeg)
«Останнє десятиліття зробило лютий найтрагічнішим місяцем року. Ці герої першими в новітній історії заплатили найвищу ціну, аби відстояти волю українського народу. І ми так само схиляємо голови в пам'ять про полеглих захисників, що боронять країну у війні, яку проти України веде Росія», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.
![](https://i.most-dnepr.info/095/52/65d487c94249d.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/108/19/65d487d65b320.jpeg)
Після хвилини мовчання провели жалобну панахиду та заслухали запис, на якому один з перших загиблих на Майдані, мешканець Дніпропетровщини Сергій Нігоян, декларує знакові рядки одного з творів Тараса Шевченка.
![](https://i.most-dnepr.info/117/11/65d487dfe9a16.jpeg)
«Їхню справу продовжуємо у пеклі передової та тут – у тилу. Проти диктатури, за волю і європейське майбутнє. Не зрадимо», — зі свого боку зазначив керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.
![](https://i.most-dnepr.info/003/31/65d487ecbf76a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/015/47/65d487f85d59f.jpeg)