«Дніпрогаз» модернізував газові мережі у Чечелівському районі

Нещодавно спеціалісти АТ «Дніпрогаз» замінили ділянку будинкового газопроводу та застарілий вимикаючий пристрій на газопроводі-вводі до двох житлових будинків у центральній частині Дніпра. Завдяки цьому вдалося забезпечити надійну та безаварійну експлуатацію будинкових газових мереж для мешканців близько 60 квартир.

«Дніпрогаз» модернізував газові мережі у Чечелівському районі

В умовах війни технічний персонал АТ «Дніпрогаз», що працює під брендом РГК, продовжує роботи з модернізації газових мереж нашого міста. У компанії дякують кожному клієнту, який продовжує вчасно сплачувати за розподіл газу.

«Зараз ваша оплата – це гарантія стабільності функціонування критичної інфраструктури України. За ці кошти фінансуються відновлювальні роботи, закупається обладнання для ремонту мереж, оплачуються податки та праця газовиків. Тримаємо енергетичний фронт нашого міста! Працюємо заради нашої Перемоги!», – йдеться у повідомленні компанії. 

Нагадуємо, що передати показання приладів обліку газу до спеціалістів АТ «Дніпрогаз», а також швидко та зручно сплатити за послуги розподілу блакитного палива можна через онлайн сервіси 104.ua. Детальніше про користування сервісами сайту можна дізнатись тут.