Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує, як відновити пароль для входу в особистий кабінет my.grmu.com.ua

Для клієнтів газорозподільної компанії області створений сучасний та зручний багатофункціональний сервіс – особистий кабінет https://my.grmu.com.ua, де вони можуть знайти усю інформацію щодо розподілу газу. Нині майже 53 тис. мешканців Дніпропетровщини є власниками кабінету «Газмережі» та насолоджуються його перевагами.


Якщо клієнти газорозподільної компанії області досі не зареєстровані в особистому кабінеті зробити це дуже просто. Детальна інструкція доступна за посиланням: http://surl.li/sathq

У випадку, якщо споживач є активним користувачем кабінету, але раптом забув пароль від нього, відновити дані можна легко та швидко.

Втрата пароля не означає, що клієнти не матимуть доступу до особистого кабінету https://my.grmu.com.ua. Для відновлення необхідно лише дотримуватися інструкції від Дніпропетровської філії «Газмережі»:

  1. перейти за посиланням https://my.grmu.com.ua/;
  2. натиснути на кнопку «Забули пароль?» та вказати свій логін (email, який зазначали при реєстрації);
  3. перевірити свій email, а саме - папку вхідних листів або «Спам». Оскільки туди надійде лист про зміну пароля, далі - слідувати інструкції;
  4. створити новий пароль, зберегти та запам’ятати його. 

Все дуже легко. Тепер споживач знову може без перешкод в особистому кабінеті передавати показання лічильника газу (з 1 по 5 число щомісяця), сплачувати за розподіл блакитного палива, завантажувати електронні квитанції, переглядати інформацію щодо стану рахунку тощо. Головне – зберігати або записувати власні дані, щоб не забути. 

Особистий кабінет https://my.grmu.com.ua/  - сучасний та зручний сервіс для клієнтів Дніпропетровської філії «Газмережі».