Дніпровська філія “Газмережі” розпочинає співпрацю з закладами вищої освіти

Минулого тижня працівники департаменту з персоналу Дніпровської філії “Газмережі” відвідали з робочим візитом “Дніпровську Політехніку“. Під час першої зустрічі обговорювались напрями можливої співпраці, перспективи підписання договору про дуальну освіту, а також презентовано основні аспекти діяльності газорозподільної компанії та ЗВО.

Дніпровська філія “Газмережі” розпочинає співпрацю з закладами вищої освіти

Головна мета спільного проєкту – навчання та підготовка фахівців найвищого рівня відповідно до реальних вимог ринку праці. Дуальна форма здобуття освіти дозволяє студентам останніх курсів поєднувати теоретичне навчання за денною формою та практичне - безпосередньо на робочому місці з виконанням посадових обов’язків.

«Метою нашого візиту до лав навчального закладу є популяризація професії газовика серед талановитої молоді Дніпра, а також укладення договору про партнерство з даним навчальним закладом за різними напрямками, - зазначає начальниця департаменту з персоналу Тетяна Гречухіна. – Даний проєкт дозволяє майбутнім студентам вже зараз ближче ознайомитися з діяльністю компанії та зрозуміти реальні перспективи роботи на сучасному підприємстві критичної інфраструктури».

Крім того, представники сторін обговорили можливість систематичного підвищення кваліфікації працівників Дніпровської філії «Газмережі» на базі закладу вищої освіти.

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дякує керівництву «Дніпровської Політехніки» за довіру та співпрацю!