Дніпровські газовики проходять курси з підвищення професійної майстерності

Нещодавно 25 слюсарів з експлуатації та ремонту підземних газопроводів ІІ розряду розпочали вивчення курсу з підвищення кваліфікації на базі учбового класу Дніпровської філії “Газмережі”. Освітній процес організований фахівцями відділу навчання та розвитку персоналу компанії.

Дніпровські газовики проходять курси з підвищення професійної майстерності

Під час першого комплексного навчання слюсарі прослухали вступну лекцію, дізналися про нововведення у галузі охорони праці, а також повторили правила пожежної безпеки та порядок першочергових дій у разі настання екстреної ситуації.

Після цього присутні перейшли до вивчення практичної частини курсу, під час якого поглибили свої знання про:

  • побудову та особливості експлуатації газорегулюючого обладнання;
  • основні принципи роботи газорозподільних пунктів (ГРП) та шафових газорозподільних пунктів (ШГРП);
  • правила безпеки та покрокові дії при огляді ГРП:
  • методи виявлення витоків газу;
  • категорійність газопроводів;
  • реагування регуляторів різних типів на зміну режимів газопостачання;
  • особливості взаємодії технічних підрозділів компанії під час огляду та обслуговування технологічного обладнання тощо.

“На території ліцензійної діяльності компанії експлуатується та обслуговується чимала кількість вітчизняного та іноземного газорегулюючого обладнання різних типів та виробників, - зазначає один з лекторів курсу, старший інженер служби ГРП/ШРП В’ячеслав Івчук. – Саме тому вкрай важливо систематично вдосконалювати теоретичні та практичні навички працівників для досягнення найкращих результатів роботи та виконання нашої головної цілі - забезпечення безперебійного та безаварійного розподілу газу в режимі 24/7”.

Після завершення курсу навчання всі працівники мають пройти два тестування з теорії та скласти іспит, який прийматиме спеціально створена кваліфікаційна комісія. 

Навіть в умовах війни Дніпровська філія “Газмережі” працює над підвищенням професійних здібностей своїх працівників задля надання якісних послуг споживачам газу Дніпра та Дніпровського району.

Продовжуємо навчатися, підтримуємо економічний фронт України та працюємо для наближення Перемоги над ворогом!