Донорів Biopharma Plasma Дніпро пригощали пряниками та ще й з медом (ВІДЕО)

5 квітня у плазма центрі Biopharma Plasma Дніпро знов відбувся «ДОБРИЙ ПОНЕДІЛОК»! Усі донориперед донацією пригощались чайком, медом від ТМ «Наш Мед» та медовими пряникамиThe Best Cookies від нового партнера плазма центру та донора Романа Степко. Про це розповіла Світлана Повстянко, терапевт Biopharma Plasma Дніпро.

Донорів Biopharma Plasma Дніпро пригощали пряниками та ще й з медом (ВІДЕО)
Крім цього, в Biopharma Plasma Дніпро на цьому тижні відкрилась друга зала для донацій, яку розраховано на 10 донорів, а ще – простора нова зона очікування, що повністю виключає черги та марні витрати часу донорами – все оперативно, зручно, стерильно, вигідно та…смачно.Всіх бажаючих стати донорами плазми запрошують в Biopharma Plasma Дніпро, яка знаходиться за адресою: Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17.

Центр працює з 08:00 до 16:00щодня, крім неділі.

Для запису і консультацій працює call-centre: (067) 155-48-28, (063) 528-63-36.

Нагадаємо,Biopharma Plasma Дніпро, входить в мережу найсучасніших сертифікованих плазмацентрів України компанії Biopharma Plasma. Центри займаються заготівлею та переробкою плазми донорів. Наразі Biopharma Plasma Дніпро є ініціатором соціальних проектів, що спрямовані об’єднувати прогресивні сили суспільства, які готові на благочинну допомогу дітям – «ДОПОМОЖИ НАРОДИТИСЯ ДИТИНІ» та «ДОПОМОЖИ ОНКОХВОРІЙ ДИТИНІ».