Енергетики ДТЕК відновили електропостачання для понад 103 тисяч родин Кривого Рогу після нічної атаки дронами

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для жителів Кривого Рогу після дронового удару росіян, що стався у ніч проти 2 лютого. Світло повернули у домівки понад 103 тисяч родин, що були знеструмлені через пошкодження однієї з підстанцій НЕК «Укренерго». Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновлюють електропостачання, щойно отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, що необхідно для нормального життя мешканців регіону, повідомляють у прес-службі ДТЕКу.

Енергетики ДТЕК відновили електропостачання для понад 103 тисяч родин Кривого Рогу після нічної атаки дронами

У ніч проти 2 лютого Росія здійснила новий масований дроновий удар по південних та центральних областях України. В результаті було пошкоджено одну з підстанцій НЕК «Укренерго». Без світла залишилося понад 103 тисячі клієнтів у місті Кривий Ріг.

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі зробили усе, щоб якнайшвидше заживити всіх клієнтів за резервними схемами електропостачання, де це було можливо, поки колеги з НЕК Укренерго отримали змогу провести огляд обладнання. О 10:22 світло повернули в усі 103 тисячі домівок мешканців Кривого Рогу.  

Також за останню добу енергетики повернули світло ще у 1400 домівок на півдні області, що були знеструмлені через обстріли.

Дніпропетровщина продовжує потерпати від ворожих атак. Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі роблять все можливе, аби максимально швидко усувати пошкодження. До робіт приступають відразу щойно отримують дозвіл та доступ до місця пошкодження від ЗСУ та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 

«Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайтсоцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та Telegram. Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним»,- передають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.

 Довідка:

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.