Енергетики ДТЕК відновили електропостачання на півдні Дніпропетровщини після масованої ворожої атаки

Протягом доби аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для понад 2,4 тисяч родин, що були знеструмлені в результаті ударів РФ. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя жителів регіону, повідомляють у прес-службі ДТЕКу.

Енергетики ДТЕК відновили електропостачання на півдні Дніпропетровщини після масованої ворожої атаки

19 червня ворог вчинив масовану атаку на Дніпропетровську область. Бив ракетами, шахедами та артилерією. Внаслідок обстрілів було пошкоджено об’єкти електромереж та знеструмлено 2243 родини на півдні області.

Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережіприступили до відновлення щойно отримали дозвіл ЗСУ та ДСНС. Протягом дня світло повернули в усі знеструмлені будинки.

Наразі електропостачання у постраждалих районах повністю відновлене.

«Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, щоб оперативно повернути вам світло.  Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: чат-боти Viber та  Telegramсайтсоцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00. Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним»,- передають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.

 Довідка:

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.