Газовики області провели урок безпеки для учнів Пʼятихатського ліцею (ФОТО)
![](https://i.most-dnepr.info/046/52/65ca01ce151bb.jpeg)
Нещодавно фахівці Дніпропетровської філії «Газмережі» провели навчальний захід з газової безпеки для учнів середніх та старших класів П’ятихатського ліцею «Тріумф».
![](https://i.most-dnepr.info/044/28/65ca00cebf57f.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/057/43/65ca00dbdf3e2.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/071/36/65ca00e9b4d2e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/028/29/65ca01bc5cdc9.jpeg)
Зустріч із газовиками складалася з двох частин. У першій — діти прослухали лекцію від сертифікованого тренера Дніпропетровської філії «Газмережі» Сергія Волокітіна. Школярі згадали правила користування газовими приладами, дізналися, як вчасно виявити витік газу та куди телефонувати у разі аварійної ситуації. Також взяли участь у вікторині та спробували себе у ролі журналістів, де, під час імпровізованого інтерв'ю зі своїми однокласниками, говорили про газову безпеку та закріпили надважливі знання. Найактивніші діти отримали брендовані подарунки від компанії.
![](https://i.most-dnepr.info/086/39/65ca00f898378.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/109/37/65ca010f3db18.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/012/30/65ca012d95eca.jpeg)
Друга частина заходу була практичною. Учні побували на майстер-класі з одягання спецзасобів, а потім відчули себе справжніми керманичами спецавтомобіля аварійно-диспетчерської служби Дніпропетровської філії "Газмережі".
Під час зустрічі в області тривала повітряна загроза, тому урок безпеки проходив у спеціально обладнаному бомбосховищі.
![](https://i.most-dnepr.info/050/20/65ca01536f91f.jpeg)
«Незважаючи на повітряну тривогу, ми провели наш захід з учнями у шкільному бомбосховищі. Це вкотре показує, що попри всі складнощі газовики продовжують виконувати свою роботу та збагачувати знання дітей і дорослих у тому, як правильно, а головне безпечно, користуватися природним газом у побуті», – зазначає Сергій Волокітін, сертифікований тренер Дніпропетровської філії «Газмережі».
![](https://i.most-dnepr.info/086/60/65ca017766ff4.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/096/43/65ca0181b522d.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/070/32/65ca0167464bb.jpeg)
Газорозподільна компанія області регулярно організовує подібні заходи, спрямовані на збереження здоров’я та життя наймолодших споживачів блакитного палива.