Проект «КРОК до безпеки» сприяє покращенню безпеки життя та здоров’я населення, - міськрада Нікополя

Протягом восьми місяців на території Дніпропетровської області проходить інформаційна кампанія з радіаційного обізнаності «КРОК до безпеки». У лютому стартує новий етап роботи з громадами та громадянами - збір небезпечних джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ), які опинилися за межами державного регулювання. З 16 лютого по 19 березня в 8 містах області працюватиме мобільна радіологічна лабораторія.

Проект «КРОК до безпеки» сприяє покращенню безпеки життя та здоров’я населення, - міськрада Нікополя

Впровадження проекту «КРОК до Безпеки» та проведення інформаційної кампанії позитивно вплине на рівень безпеки життєдіяльності та обізнаності населення щодо правил радіаційної безпеки та поводження з ДІВ. Про це повідомили в коментарі міської ради міста Нікополя.

«Інформаційна кампанія, що направлена на підвищення інформованості та обізнаності суспільства щодо правил радіаційної безпеки важлива і актуальна для нашого міста. Місто Нікополь знаходиться на відстані 7 км від найбільшої в Європі атомної електростанції, а основу промисловості складає металургійні підприємства, які у виробничому процесі використовують джерела іонізуючого випромінювання.

Керівництво міста всебічно сприяє проведенню заходів пілотного проекту «КРОК до безпеки» на території міста щодо покращення рівня безпеки життя та здоров’я населення.

Серед населення проводиться розширена просвітницька робота в загальноосвітніх навчальних, дошкільних закладах, на підприємствах міста та засоби масової інформації, соціальні мережі», - йдеться в коментарі.

Нагадаємо, радіологічна лабораторія в Нікополі працювала 3 березня