«Міська рада Дніпра постійно співпрацює з водолазно-рятувальним підрозділом ДСНС, який стежить за безпекою на воді», — черговий по місту
Водолазно-рятувальна група ДСНС у Дніпрі. Тут цілодобово чергують рятувальники. Сьогодні до підрозділу в рамах інспекційного об’їзду приїхав заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міськради Дмитро Редька. Він 24 травня чергує містом.
«Міська влада постійно взаємодіє з підрозділами ДСНС. Щорічно виділяємо допомогу за запитом керівників. Торік виділили субвенцію у 3 млн грн на придбання водолазних костюмів», — прокоментував черговий.
Це 5 гідрокостюмів «сухого типу» та 5 «мокрого типу». Перші використовують при зниженні температури води менше ніж 10 градусів, інші – за температури вище.
«До того ж завдяки субвенції закупили й обладнання, наприклад підводний радіозвʼязок для рятувальників», — уточнив Дмитро Редька.
Зі свого боку рятувальники нагадали: цьогоріч купання на міських пляжах заборонено.
«У нас продовжена заборона відвідування місць масового відпочинку на водних обʼєктах Дніпра та області. Закликаємо людей дотримуватися правил. За статистикою з початку року на водоймах міста та області сталось 30 нещасних випадків. Загинуло 18 осіб, із них 1 дитина, врятовано 33 особи, з них 2 дитини», — додав Сергій Звіщик, провідний інспектор відділу з техногенної безпеки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
На міських офіційних пляжах (на Монастирському острові, у парках «Сагайдак» й «Придніпровський», - ред.) рятувальники все одно чиститимуть дно.
«Міська рада й надалі співпрацюватиме з ДСНС. За замовленнями керівників підрозділів надаватимемо допомогу», – сказав Дмитро Редька.
Під час інспекційного об’їзду черговий по місту перевірив і укриття, розташоване у ліцеї № 33 (вул. Троїцька, 1).
«Укриття розраховане на 50 осіб і цілком відповідає вимогам. Працює цілодобово. Тут зроблений ремонт, є вентиляція, освітлення, вайфай, санвузол. Є місця для сидіння, запаси питної та технічної води, аптечка, протипожежна сигналізація», — підсумував Дмитро Редька.