На Дніпропетровщині спортсмени національної збірної з паравеслування провели тренування для поранених бійців

На Дніпропетровщині спортсмени національної збірної з академічного паравеслування провели відкрите тренування для оборонців. Така зустріч – частина обласного проєкту #ТитаниUA. Долучилися його амбасадори і бійці, які нещодавно отримали поранення. Про це повідомили в ОВА.

«Такі зустрічі – ефективний спосіб реабілітації. Пробуючи різні варіанти активностей, захисники зможуть обрати той, що до душі. Поставити ціль – і рухатися до неї. А наш обов’язок їх в цьому підтримувати», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Академічне паравеслування дещо відрізняється від звичного сплаву на байдарках чи каное. Тут інші спосіб руху і навантаження. Використовується близько 95% м'язів тіла.

Тренери та спортсмени національної збірної познайомили військових з цим видом спорту. Розповіли про техніку. Хлопці спостерігали за паралімпійцями з катерів. Опісля спробували й самі.


«Ми продемонстрували бійцям, як облаштований човен для людей з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору. Як ми займаємося. Хлопцям дуже сподобалося. Один з них спробував себе в «двійці» і в нього вийшло досить непогано», – ділиться паралімпієць Станіслав Самолюк.

«Мені сподобалося. Приємні були враженні. Адреналін такий», – зізнається учасник тренування Віктор.

До заняття приєдналися майже два десятки захисників.