Найкращим парком/сквером у Дніпрі вже вдруге став сквер Олександра Усачова: як привітали переможця

Сквер Олександра Усачова у Дніпрі переміг у конкурсі «Найкращий парк/сквер – 2024». Переможця обрали дніпряни, голосуючи у соцмережах. Звання найкращого сквер Усачова отримав вже вдруге.
Від департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради комунальне підприємство «Парк культури та відпочинку Придніпровський», на балансі якого сквер Усачова, отримало статуетку, грамоту та святковий іменний торт зі світлинами цього об’єкта.  


«Це спільна нагорода усіх тих, хто вкладає душу у розвиток скверу. Щодня наші працівники докладають зусиль, аби підтримувати чистоту, порядок, красу тут. А від мешканців теж отримують зворотний звʼязок – їхню вдячність. І надалі підтримуватимемо високий рівень, аби і наступного разу перемогти. Вдячні усім, хто віддав свої голоси за сквер Усачова», — сказала директорка комунального підприємства «Парк культури та відпочинку Придніпровський» Катерина Гопайца.


Конкурс проводять вже другий рік поспіль. Цього разу у ньому брали участь 14 парків, скверів, зелених зон міста із 52-х обʼєктів благоустрою, які на балансі згаданого департаменту.

«Сквер Олександра Усачова переміг за народним голосуванням. Від містян він отримав найбільшу кількість голосів — понад 2 000. На другому місці – Молодіжний парк Новокодацький. На третьому місці — сквер Металургів. Люди голосували на офіційній сторінці нашого департаменту у соцмережах. Вітаємо переможців і призерів!» — сказав директор департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Володимир Чорний.

Привітав переможця конкурсу і депутат міської ради Сергій Пустовий: «Сквер Усачова – найкращий у Дніпрі вже вдруге. Він збудований з любовʼю усіх, хто долучився: керівництва міста, депутатського корпусу, місцевих мешканців. З кожним роком сквер розвивається. Тут щодня гуляють родинами багато дніпрян із діточками. Ця зелена локація дуже полюбилася не лише місцевими, а й мешканцями з інших районів міста. У планах після великої української перемоги продовжувати відбудовувати цей сквер. Зробимо додаткове озеленення, сучасні стаціонарні  вбиральні як, наприклад, на вул. Набережна Перемоги, у сквері Прибережному. А ще у планах — облаштувати тут невеличкий паркур-парк для активного дозвілля підлітків».
Місцева мешканка Світлана щодня гуляє у сквері Усачова зі своєю донечкою Златою.


«Чудова локація для відпочинку, а для дозвілля дітей тим паче. Улюблене місце донечки – дитячий корабель з гірками. Тут завжди багато малечі. Дитині цікаво. Ще одна корисна дитяча локація — це зона із дорожніми знаками, де можна в ігровій формі вивчати правила, як безпечно переходити дорогу. За сквером ретельно доглядають. Територія прибрана, усе доглянуте. Тож перше місце у конкурсі за найкращу зелену зону — цілком заслужено», — підкреслила пані Світлана.