Облаштовують дорожнє полотно та зводять естакаду: на Дніпропетровщині триває будівництво решетилівської траси

На Дніпропетровщині продовжують будувати нову трасу на Київ. Вже готова майже 30-кілометрова ділянка. Нині техніка працює за каналом Дніпро-Донбас. Там зводять естакаду та облаштовують дорожнє полотно. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, повідомляє прес-служба.«Сучасна інфраструктура – запорука розвитку регіону. На Дніпропетровщині будуються дитсадки, школи та стадіони, оновлюються дороги. Втілюються амбітні проєкти. Один з них – зведення нової траси на Київ. Вона поєднає обласний центр зі столицею в об’їзд населених пунктів Дніпровського району», – зазначив Валентин Резніченко. 


Національну магістраль Н-31 зводять «з нуля». Це один з наймасштабніших інфраструктурних проєктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». 


Дорожники вже побудували майже 30 км автошляху. Нині тривають роботи на фінішній ділянці – за каналом Дніпро-Донбас. Її протяжність 29,5 км.


«Взимку будівництво решетилівської траси не зупиняється. Асфальт не укладаємо, але працюємо над кількома штучними спорудами. Зводимо мости, шляхопроводи і тунелі», – сказав начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев. 


Мостовики і важка техніка працюють одночасно на кількох відрізках. Зокрема – над 600-метровою естакадою через річку Оріль. А ще – облаштовують піщану основу для нової дороги. 


«Півдороги вже зробили – вона чудова, гарне покриття. Лишилась ще частина, і буде прекрасний автошлях. Пришвидшаться перевезення, машини будуть ціліше», – поділився водій Василь Коваленко.

  
Дніпропетровщиною проходитиме майже 60 км нової магістралі Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. 


«Ця дорога дуже важлива і потрібна. Вона напряму з’єднає Дніпро з полтавською трасою. Щотижня нею їжджу, але доводиться багато об’їжджати через села. Дуже чекаю, коли її добудують», – сказав водій Михайло Віннік. 

У 2021-му на Дніпропетровщині побудували та відремонтовали майже 460 км державних доріг. Оновили і майже 130 км місцевих автошляхів.