Оператор ГРМ області інформує про вартість оплати за розподіл газу у 2024 році для побутових споживачів

Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує, що поточні нарахування залежать напряму від торішнього використання блакитного палива споживачами. Відповідно до Кодексу ГРС, сума за розподіл газу залежить від обсягів споживання за минулий «газовий рік», тобто, з 1 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року. Якщо споживач зменшив споживання газу минулого року, сума до сплати у 2024 році теж буде менша.

Оператор ГРМ області інформує про вартість оплати за розподіл газу у 2024 році для побутових споживачів

До уваги клієнтів Дніпропетровської філії «Газмережі»! Тариф на послуги розподілу газу для споживачів Дніпропетровщини (крім м.Дніпро та м.Кривий Ріг) не змінився і становить 1,512 грн за 1 м.куб (з ПДВ).

Споживачі можуть самостійно розрахувати вартість доставки на підставі даних про використаний газ за минулий «газовий рік». Даний обсяг необхідно помножити на тариф за розподіл, встановлений держрегулятором НКРЕКП. Отриману суму необхідно поділити на 12 місяців. 

Наприклад, 360 м³ (спожитий обсяг за «газовий рік») х 1,512 грн з ПДВ (тариф на Дніпропетровщині): 12 (місяців) = 45,36 грн – саме ця сума є щомісячним платежем за розподіл блакитного палива.

Клієнти Дніпропетровської філії «Газмережі» можуть дізнатися суму щомісячної оплати за послуги доставки природного газу на головній сторінці в особистому кабінеті https://my.grmu.com.ua/. Окрім цього, завдяки сучасному та комфортному сервісу, можна: переглядати історії розрахунків за розподіл газу, передавати показання лічильників газу, завантажувати електронні квитанції за розподіл газу, сплачувати за послуги доставки блакитного палива, додавати безліч особових рахунків в один аккаунт.