Отримують усю необхідну допомогу: до міських лікарень Дніпра надійшло 2 пацієнти, які постраждали від ворожих обстрілів 4 червня
Дніпро продовжує долати наслідки ворожих обстрілів, які стались уранці 4 червня. Окрім житлових будинків та навчального закладу, у місті постраждали і дві лікарні. Про це повідомляють у пресслужбі Дніпровської міської ради.
![](https://i.most-dnepr.info/062/08/665efe0debcfd.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/073/62/665efe1846d83.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/086/43/665efe25e216e.jpeg)
«У нас зараз ситуація стабільна, заклад працює. Усе навколо чисто. Люди приходять на прийоми, лікарі їх приймають. Пацієнти, які перебувають на стаціонарі, продовжують лікування. Зараз вже все добре. У закладі під час удару була чергова – вона не постраждала, так і само пацієнти на стаціонарі теж усі цілі, їх під час тривоги одразу евакуювали в укриття», — розповіла лікарка одного із медичних закладів Дніпра Тетяна.
![](https://i.most-dnepr.info/097/28/665efe3094faf.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/109/31/665efe3c7d275.jpeg)
У двох корпусах цього закладу вибито 62 вікна, також постраждали вхідні двері та внутрішні металопластикові перегородки в операційній. Ще в одній з лікарень міста ударною хвилею вибило 7 вікон, каже заступниця директора департаменту охорони здоровʼя населення Дніпровської міської ради Олександра Бодня, яка 4 червня є черговою по місту.
![](https://i.most-dnepr.info/124/49/665efe4b46320.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/004/02/665efe52716ef.jpeg)
«До міських медичних закладів Дніпра надійшло 2 постраждалих (36-річні жінка та чоловік). Вони у стані середнього ступеня тяжкості, мають вибухові травми та поранення. Їхній стан стабільний, лікарі роблять усе необхідне», — розповіла Олександра Бодня.