Понад 16,5 тис послуг для оборонців та їхніх родин: як на Дніпропетровщині працює сервіс «Я – Ветеран»

Єдине вікно «Я – Ветеран» працює у всіх ЦНАПах Дніпропетровщини. Це комплексний сервіс для бійців, їхніх рідних і сімей загиблих воїнів. За час роботи через нього надали понад 16,5 тис послуг.

Понад 16,5 тис послуг для оборонців та їхніх родин: як на Дніпропетровщині працює сервіс «Я – Ветеран»

«Ветеранська політика – пріоритетна для Дніпропетровщини, тому запустили комплексний сервіс для оборонців та їхніх родин. Він працює у кожному з 89 ЦНАПів регіону. Це своєрідне «єдине вікно», через яке надають щонайменше сто послуг. Тих, на які є попит. І мова не лише про отримання посвідчень чи довідок, а й консультації», – розповів заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

З червня через цей сервіс надали понад 16,5 тис послуг. Найпопулярнішими стали оформлення пільг і субсидій, отримання статусу учасника бойових дій та інвалідності. 

Зверталися демобілізовані і з запитом на здобуття нової професії. Цікавилися наявністю грантових програм.

Серед користувачів сервісу й родини загиблих. Вони шукають через «Я – ветеран» можливості для психологічної реабілітації чи пільгового оздоровлення дітей. 

«У таких випадках ми даємо відвідувачам вичерпну інформацію. Вона є у наших адміністраторів, адже у цьому проєкті маємо чимало партнерів – майже 90. Це профільне міністерство, наші райони та громади. А ще – установи та організації, які надають послуги», – додав Іван Начовний.

Цим досвідом Дніпропетровщини зацікавилися й інші регіони України. Тому днями його презентували для керівників ЦНАПів Миколаївської, Херсонської та Одеської областей.