Про безпеку наймолодшим: Дніпропетровська філія "Газмережі" завітала до школярів у м. Жовті Води (ФОТО)

Дніпропетровська філія "Газмережі" регулярно проводить виїзні зустрічі зі школярами області. Такі заходи необхідні для того, аби вберегти дітей від ймовірної небезпеки при користуванні газовими приладами.


Днями газорозподільна компанія регіону провела майстер-клас для учнів 6-го класу Жовтоводської гімназії №8.  Сертифікований тренер Дніпропетровської філії "Газмережі", Сергій Волокітін, в ігровій формі розповів дітям про правила користування газом у побуті, як газ потрапляє в їхні оселі та на якій глибині знаходиться під землею.
Хоч і реалії життя вносять свої корективи, однак школярі, навіть перебуваючи в укритті, отримали базові знання та прослухали цікаву й корисну лекцію про газову безпеку.
Дітям пояснили основні властивості газу та ризики його використання без дотримання правил. Окрім теорії, після завершення загрози, школярам показали, як працюють бригади аварійно-диспетчерської служби, продемонстрували свої інструменти та прилади, які використовують на виїздах. Безперечно, найбільше учнів вразив спецавтомобіль, у якому вони могли спробувати себе у ролі газовика, ввімкнути сирену та передати інформацію через гучномовець.
На згадку про зустріч фахівці Дніпропетровської філії "Газмережі" подарували школярам інформаційні листівки, наліпки та зафіксували момент на спільному фото.