Реєстрація внутрішньо переміщених осіб, оформлення державних допомог: як у Дніпрі під час воєнного стану працюють управління соцзахисту населення

Підрозділи управлінь соціального захисту населення працюють у кожному районі міста. Фахівці ведуть прийом громадян – як мешканців міста, так і внутрішньо переміщених осіб. У Правобережному управлінні працюють два підрозділи – у Новокодацькому (вул. Трудова, 1-А) та Чечелівському (вул. Уральська, 5) районах міста, йдеться у повідомленні прес-служби Дніпровської міської ради.


«Нині ми активно реєструємо у відповідній базі внутрішньо переміщених осіб, видаємо відповідні довідки, які є основним документом, що підтверджує факт реєстрації людини у Дніпрі. Маючи таку довідку, особа може вже отримувати державні виплати. Загалом на сьогодні у Дніпрі зареєстровано понад 90 тис. внутрішньо переміщених осіб», – розповіла начальниця Правобережного управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради Ольга Антонова.
o_1g2pa72gn14av5k24au1jtp1jro2a.jpeg
Вікторія Олійник приїхала до Дніпра з Харківщини. По прибуттю звернулася по допомогу саме до цього управління соцзахисту. Дівчина каже: всі документи та виплати оформили швидко, бо тутешній колектив працює дуже злагоджено.  

«Приїхали до Дніпра з окупованого селища Мала Рогань. Зупинилися у друзів. Зареєструвалися в управлінні соцзахисту як внутрішньо переміщені особи, оформили державні виплати, які належать. Привітний персонал тут, гарні умови. Усі швидко і злагоджено працюють. Швидко все допомогли оформити», - поділилася Вікторія. 
o_1g2pa6igeibl1tjo8oac7q5kq19.jpeg
Водночас заступниця начальника Правобережного управління соціального захисту населення міської ради Світлана Вовк нагадала про отримання державної допомоги на проживання.

«З травня право на таку допомогу мають внутрішньо переміщені особи, територіальні громади яких окуповані або там тривають бойові дії. А також особи, житло яких зруйноване або пошкоджено і вони подали відповідні заяви через портал електронних послуг «Дія» на відшкодування таких витрат. До переліку територіальних громад належать: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Луганська, Херсонська та Харківська області. Подати таку заяву можна і особисто в управлінні соціального захисту за місцем мешкання», – додала Світлана Вовк. 

o_1g2pa771m1rd6fml1rqs8km143t2p.jpeg

Підрозділи управлінь соціального захисту населення Дніпровської міської ради:

  • АНД район

вул. Радистів, 8

  • Індустріальний район

просп. Петра Калнишевського, 55

  • Самарський район

вул. 20-річчя Перемоги, 51

  • Соборний район

просп. Героїв, 40

  • Центральний район

вул. Володимира Антоновича, 30/32

  • Шевченківський район

просп. Богдана Хмельницького, 116-А

  • Новокодацький район

вул. Трудова, 1-А

  • Чечелівський район

вул. Уральська, 5.