Ремонт зливового колектора на вул. Князя Володимира Великого у Дніпрі вирішить багаторічну проблему з підтопленням центру міста

У Дніпрі, на вул. Князя Володимира Великого, ремонтують зливовий колектор через аварійну ситуацію з підтопленням. Через це до 1 жовтня рух на ділянці від вул. Володимира Мономаха до вул. Європейської цілком перекрито.




Усім відома багаторічна проблема, коли після рясних дощів від вул. Європейської до зʼїзду з Нового мосту збиралося багато води і утворювалася величезна калюжа. За словами заступника начальника комунального підприємства «УРЕА» Михайла Ступака, за радянських часів тут закладено колектор малого діаметра, який не розрахований на великі опади. А відтак — вода повільно уходить. Якщо невеликий дощ, то ця проблема непомітна: труба колектора справляється, вона прочищена. Під час же рясних дощів тут просто не проїжджають автомобілі. Аби вирішити проблему і проводять ремонт.




«На ділянці від вул. Володимира Мономаха до вул. Європейської замінюємо зливовий колектор із більшим діаметром. Прокладемо дві труби діаметром 800 мм та завдовжки по 150 метрів кожна. Це дозволить забирати усю воду з вул. Європейської та Володимира Великого. А відтак — не буде підтоплень територій під час злив. Коли виконаємо роботи на згаданій ділянці перейдемо до наступного етапу. Тоді нам доведеться перекрити рух на перехресті вул. Європейської та Князя Володимира Великого для прокладання ще 115 метрів труби. Орієнтовно це буде з 1 серпня. Завчасно про перекриття руху попередимо. Зараз на локації працюють 6 одиниць техніки та 20 працівників. Проводять підготовчі земляні роботи — готують котлован. Особливість цього ремонту у тому, що тут проходять багато різних мереж. Тому важливо обережно все виконувати, аби нічого не пошкодити», — підкреслив Михайло Ступак.




За його словами, цілком закінчити будівництво колектора планують до кінця року.


Дніпрянка Наталія Іванівна схвалює проведення такого масштабного ремонту: «Пригадую, як свого часу після сильної зливи доводилося тут переходити дорогу і було по коліна води. Тоді захворіла. Дуже добре, що зараз ремонтують колектор, замінюють тут труби. Впевнена, що це вирішить багаторічну проблему з підтопленням. Звісно, готова потерпіти незручності з тимчасовим перекриттям руху. Бо це заради гарної справи».