Сильний вітер, значний туман та сніг: на Дніпропетровщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки

Завтра, 14 січня на території Дніпропетровської області очікується ускладнення погодних умов. Про це повідомив начальник Дніпропетровського регіонального Гідрометцентру Василь Гринчак.

IMG_2604.JPG

«На Дніпропетровщині прогнозуються пориви західного вітру 15-20 м/с, місцями до 25-28 м/с. Може бути невеликий сніг та дощ. Вдень температура по області складатиме від 0°C до 5°C тепла, по місту від 1°C до 3°C тепла. Вночі температура повітря по області буде дорівнювати від 5°C до 10°C морозу, по місту від 6°C до 8°C морозу. На дорогах ожеледиця. Видимість туману 100-300 метрів, тому мы оголосили 2 рівень небезпечності (помаранчевий),- зазначив він.

Василь повідомив, що сильних морозів на території Дніпропетровщини не очікується, однак перепади температур, опади змішаного характеру та вітер прогнозуються вже на найближчі дні.

«15 січня: хмарна погода. Очікується невеликий та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12м/с. Температура протягом доби від 3°C морозу до 2°C тепла.

16 січня: хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 1-6°C морозу, вдень від 2°C морозу до 3 °C тепла.

За попередньо консультацією гідрометцентру 17 та 18 січня на Дніпропетровщині очікується невеликий сніг. Температура вночі 2-7°C морозу, вдень від 2°C до 3 °C тепла», - проінформував Василь.

Начальник Дніпропетровського регіонального Гідрометцентру попередив, що погіршення погодних умов може призвести до ускладнень у роботі енергетично-будівельної галузі, житлово-комунального господарства та в роботі автомобільного транспорту.