Слухачі Університету третього віку долучилися до культурно-просвітницької зустрічі, присвяченої 190-й річниці Олександра Поля

До 190-ї річниці громадського діяча Олександра Поля для слухачів Університету третього віку (УТВ) організували культурно-просвітницьку зустріч у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія. Учасники ознайомилися з життям громадського діяча, переглянули фільм про Поля, долучилися до вікторин, дискусій з чаюванням. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

Слухачі Університету третього віку долучилися до культурно-просвітницької зустрічі, присвяченої 190-й річниці Олександра Поля
«Сьогодні познайомили слухачів УТВ з нашим видатним земляком Олександром Полем. У презентації розповіли про його життя, показали документальний фільм про Поля, який створила дніпрянка, режисерка Катерина Стрельченко. Таким чином намагалися максимально донести його історичну біографію. Сподіваємося, усім сподобалося», — сказала завідувачка відділу згаданої бібліотеки Лариса Дубицька.
o_1gbv1kpc11lprgb9ucj17jp13301t.jpgСлухачка УТВ Олена Гречихіна теж долучилася до заходу: «Цікавлюся історією нашого краю, зокрема й видатними постатями Дніпропетровщини, яким і був Олександр Поль. Він свого часу зробив колосальний внесок у розвиток регіону. Загалом дуже важливо знати історію міста, краю, де мешкаєш. Тому, звісно, правильно, що організовуються у місті такі просвітницькі заходи. Було дуже цікаво заслухати інформацію, подивитися відеоматеріали. Чудова зустріч вийшла».

Іще одна учасниця заходу Степанія Дейнеко теж у захваті від заходу.
o_1gbv1kjbm1toaa2mole138fa3b1k.jpg
«Цікаві факти дізналися про Поля, зокрема, як він залізну руду відкрив, як усе в регіоні розвивав. Я відносно нещодавно переїхала до дочки у Дніпро. Сама родом з Миколаївської області. І мені цікаво дізнаватися про історію цього краю. А загалом я приємно вражена корисними заходами, які для нас організовує Університет третього віку. Хочу сказати, що такого проєкту немає ніде. Тут цілком різносторонні напрями: гімнастика, танці, творчість, лекції», — підкреслила жінка.