Сьогодні православні шанують пам'ять преподобного Феофана сповідника, Сигріанського
Великий піст. Браковенчання не відбувається
Як і його батько, Феофан обрав кар'єру чиновника і досяг успіху в ній. За Лева IV (775–780) він, незважаючи на свою молодість, був призначений стратором, а незабаром, після цього, отримав титул спафарія.
Феофан заснував кілька монастирів. Руїни одного з них, «Великого поля» у Сігріана, ігуменом якого був він сам, збереглися до наших днів на узбережжі Мармурового моря, між Кізіком та гирлом Ріндака. У монастирі святий отець вирізнявся високим подвижницьким життям, основним його послухом було переписування книг богословського змісту.
З поновленням у 815 р. за Лева V (813–820) іконоборства преподобний був викликаний імпратаром до Константинополя, де йому наказали зректися іконопочитання. Прп. Феофан відмовився підкоритися і був за це ув'язнений, а його монастир спалений. Після річного ув'язнення преподобного заслали на о. Самофракію, де він невдовзі й помер. Коли помер імператор-іконоборець, учні прп. Феофана відродили та знову відбудували його монастир.
Також у цей день православні шанують праведного Фінеєса (бл. 1500 до Р.Х.); святителя Григорія Двоєслова, папи Римського (604); преподобного Симеона Нового Богослова (1021); святого Олександра Державіна сповідника, пресвітера (1933); священномучеників Іоанна Плеханова, Костянтина Соколова пресвітерів; преподобного мученика Володимира Волкова (1938); священномученика Сергія Скворцова пресвітера (1943).
25 березня - цей день Ліддсько-нерукотворної (на стовпі), ікони Божої Матері (I).