Тут не буває сильної ожеледиці на дорогах, не буває калюж великих, — місцевий мешканець про роботи з очистки зливової каналізації у Дніпрі

Сонячна набережна у Дніпрі. Тут зранку кипить робота з очистки зливової каналізації. Прочищають дощоприймачі та трубопроводи, повідомляють у пресслужбі Дніпровської міської ради.
«На цій ділянці багато піску, тому є замулення дощової каналізації. Ми прочищаємо тут усе два рази на рік, аби забезпечити ефективну роботу системи водовідведення. Наприклад, дощоприймачі грають ключову роль у відведенні великої кількості опадів та поверхневих стічних вод. Якщо ці системи пошкоджені чи забруднені, це може призвести до затоплення доріг - пошкодження дорожнього покриття або утворення ям, що може становити загрозу для безпеки дорожнього руху. Нині задіяні чотири бригади та чотири одиниці техніки», — прокоментував Андрій Олефіренко, начальник ділянки з обслуговування та експлуатації дощоприймальних мереж міста.


Про ефективність очищення дощоприймальних мереж кажуть й місцеві мешканці.


«Живу поруч. Бригади приїжджають та якісно очищають. Отже, тут не буває сильної ожеледиці на дорогах, а коли тепло, не буває калюж великих. Дуже добре!», — сказав дніпрянин Ігор.


Роботи на цій ділянці завершать до кінця травня.