У Дніпрі через здорожчання пального підвищать вартість проїзду в автобусах

У Дніпрі через здорожчання пального перевізники вимушені підвищити вартість проїзду на автобусних маршрутах. З початком повномасштабного вторгнення Російської Федерації вартість дизельного пального зросла більше ніж удвічі. Якщо у березні-лютому вона була від 24 до 26 грн за літр, то зараз – до 58 грн. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

У Дніпрі через здорожчання пального підвищать вартість проїзду в автобусах

«Такий фактор викликав необхідність переглядати тариф. Крім здорожчання пального, не варто забувати й про підвищення вартості запасних частин, витратних матеріалів, адже збились логістичні ланцюги і ціни значно зросли. З кінця лютого ми тримали тариф незмінним завдяки тому, що міська влада надавала допомогу автоперевізникам у вигляді пального. Крім цього, вартість проїзду в автобусах та маршрутках у таких містах, як Київ, Львів, Одеса, Полтава, Ізмаїл та кілька маршрутів Павлограда зросла до 15. Вже підвищили тариф Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Білгород-Дніпровський, Ужгород тощо», – наголосив заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Олександр Лещенко. 

Тож у Дніпрі буде встановлено новий тариф на проїзд на міських автобусних маршрутах – 15 грн, а зі знижкою за учнівським квитком – 11 грн. Водночас проїзд на маршрутах № 9, 77, 90, 92, 141 коштуватиме 18 грн, а за учнівським – 13 грн.

«П'ять цих маршрутів мають протяжність понад 25 км і до того ж там невеликий пасажиропотік. Діяти новий тариф почне з наступного дня після засідання виконавчого комітету ДМР, тобто з суботи 9 липня. Водночас 9 липня маршрути № 9 та № 92 відновлюють роботу за звичайною схемою руху і прямуватимуть до пл. Старомостової та Вокзальної відповідно», – зазначив Олександр Лещенко.

Щодо вартості проїзду в електротранспорті та метрополітені, то тариф залишається незмінним – 8 грн. Для школярів за наявності учнівського квитка проїзд у трамваях, тролейбусах та метро – безкоштовний.