У Дніпрі встановили мультифункціональні спортивні майданчики

На Дніпропетровщині встановлюють мультифункціональні спортивні майданчики. Їх облаштовують державним та місцевим коштом. Там – турніки, бруси та лави для вправ. Кілька з них – у Дніпрі. Про це розповіла заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб, повідомили у прес-службі ДніпроОДА.«Прагнемо, щоб мешканці області змалечку долучалися до активного способу життя. Могли тренуватися просто поряд із домом. У містах та селах Дніпропетровщини облаштовуємо мультифункціональні спортивні майданчики», – сказала Ольга Горб.Один з майданчиків облаштували у Дніпрі на вулиці Набережна Перемоги – у дворі багатоповерхівок. Там встановили різноманітні турніки та бруси. А ще лави для вправ, кільця для TRX. «Такі майданчики – чудова популяризація здорового способу життя. На них є усе необхідне для тренувань. Чим більше буде таких локацій, тим більше людей займатимуться спортом», – сказав тренер з воркауту Владислав Ковальов. 
Нові «знаряддя» вже встигли випробувати місцеві воркаут-спортсмени.

«Крутий майданчик. Коли я починав займатися воркаутом, таких не було. Дуже радий, що в країні розвивається спортивний напрямок, – сказав спортсмен Дмитро Довгій. – Турніки широкі, це дуже добре для динаміки елементів. Можна підтягуватися, віджиматися, робити різноманітні вправи».Поряд встановили стенди з QR-кодами. За допомогою смартфону кожен може обрати програму собі по силам. Та потренуватися разом із зірками шоу-бізнесу, відомими спортсменами чи політиками.«Людина, яка приходить на спортивний майданчик, має розуміти, як правильно та безпечно тренуватися. Які вправи робити. Завдання програми «Здорова Україна» – зробити так, аби на таких майданчиках могли тренуватися і діти, і дорослі. Новачки та професіонали», – розповів один з розробників програми, лідер міжнародного руху воркауту Денис Мінін.


 
Щодня приходить на майданчик дніпрянка Людмила Чуб разом з онуком.«Дуже вдячна за такий прекрасний майданчик. Це ніби безкоштовний тренажерний зал. Тут можна розвивати силу, гнучкість, вправність, – поділилася місцева мешканка Людмила Чуб. – Чудове покриття, батьки можуть не хвилюватися, що дитина травмується. Усе продумане, є знаряддя для людей різного віку».Нові мультифункціональні спортмайданчики – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».