У ДніпроОДА відкрили фотовиставку до Дня захисників та захисниць України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У ДніпроОДА відкрили фотовиставку до Дня захисників та захисниць України (ФОТОРЕПОРТАЖ)
У холі Дніпропетровської облдержадміністрації відкрили фотовиставку «Захист. Слава. Перемога». Її приурочили до Дня захисників та захисниць України. Побачити світлини можуть усі бажаючі. Вхід вільний.

Виставку «Захист. Слава. Перемога» присвятили Дню захисників та захисниць України.

«Напередодні свята відкрили у холі ДніпроОДА невелику виставку. Вона показує, яким є українське військо. Побачити її зможе кожен відвідувач облдержадміністрації», – сказав заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Ігор Куліковський.  

На стендах – 20 світлин.

Це фото української армії, починаючи з 2010 року і до сьогодення

«Перша думка, коли побачила фото: «Це ж не наша армія». Але, роздивившись, зрозуміла, що це дійсно українське військо. Наша техніка, обличчя справжніх воїнів. Чудово, що кожен може прийти та подивитися, яка насправді потужна наша армія», – сказала волонтерка та колишня військовослужбовиця Дар’я Андрусенко-Якотюк.

Є кадри з багатонаціональних військових навчань «Сі Бриз», які проводяться на території України.

«Такі проєкти популяризують українську армію. Вони потрібні для підняття морального духу та престижу військової служби», – сказав ветеран війни Микола Григоряк.

Побачити фотовиставку можна протягом двох тижнів.

Адреса: м. Дніпро, просп. О. Поля, 1


День захисника України відзначають з 14 жовтня 2014-го. У 2021-му свято отримало назву День захисників та захисниць України