У Дніпровській філії “Газмережі” провели навчання з використання вогнегасників

З метою підвищення рівня безпеки на робочих місцях служба охорони праці та цивільного захисту Дніпровської філії «Газмережі» провела для працівників практичне навчання з використання вогнегасників.

У Дніпровській філії “Газмережі” провели навчання з використання вогнегасників

Під час заходу фахівцям газорозподільної компанії нагадали основні правила пожежної безпеки, ознайомили з видами та конструкцією первинних засобів пожежогасіння, а саме вогнегасників, та алгоритмом дій при їх використанні під час надзвичайної ситуації. Після детального інструктажу близько 35 працівників мали змогу на практиці застосувати отримані знання та загасити умовну пожежу.

“Подібні тренування підвищують рівень обізнаності персоналу та допомагають швидко й ефективно реагувати у надзвичайних ситуаціях, - зазначає провідний фахівець з пожежної безпеки підприємства Юрій Самойленко. - Адже при невмілому чи неправильному поводженні вогнегасники можуть завдати великої шкоди здоров’ю людей та навколишньому середовищу”.

До виникнення пожеж часто призводить недотримання елементарних правил безпеки під час використання електроприладів. Уникнути нещасних випадків та аварійних ситуацій допоможе неухильне виконання основних правил електробезпеки:

  • не залишайте ввімкнені електронагрівальні прилади на тривалий час – це одна з найпоширеніших причин виникнення пожеж;
  • не використовуйте для обігріву житла несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади;
  • перед увімкненням обігрівального пристрою переконайтеся, що він не має механічних ушкоджень. Так само не користуйтеся пошкодженими розетками, кабелями чи проводами;
  • не встановлюйте електрообігрівач біля завісок або меблів – відстань від пристрою до горючих матеріалів має становити не менше 0,25 м. Так само небезпечно встановлювати нагрівальні прилади на підставки з легкозаймистих матеріалів;
  • встановлюйте електричні прилади таким чином, щоб не допускати їх перекидання;
  • не вмикайте у подовжувач одночасно велику кількість приладів. Через це може статися перевантаження електромережі;
  • не використовуйте обігрівачі для сушіння одягу;
  • не використовуйте відкритий вогонь, особливо – для відігрівання водогінних та опалювальних систем.

Безпека – це результат підготовки та цінна відкладена інвестиція у життя та здоров’я. Дякуємо всім, хто взяв участь у навчаннях, та інструкторам за професійний підхід!