У «особистому кабінеті» «ГАЗМЕРЕЖІ» впроваджено нову функцію

У «особистому кабінеті» «ГАЗМЕРЕЖІ» впроваджено нову функцію

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує споживачів газу м. Дніпра та Дніпровського району про розширення можливостей «особистого кабінету».

Фахівці Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» постійно працюють над розширенням можливостей та вдосконаленням онлайн сервісів для споживачів газу. Так, нещодавно в «особистому кабінеті» на сайті https://my.grmu.com.ua для дніпрян стала доступна нова функція. Завдяки оновленню клієнти компанії в режимі онлайн можуть передати показання декількох лічильників за одним особовим рахунком.

Аби скористатись даною функцією, достатньо натиснути кнопку «Внести показання» та у відповідному вікні зазначити обсяги спожитого газу за кожним із встановлених у вашому помешканні лічильників.  

Нагадуємо, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов'язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п'яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках із постачальником газу.

Робимо усе можливе, аби забезпечувати вас зручним сервісом!