У Покровській громаді якість повітря моніторить новітня екостанція
У Покровській громаді, що на Синельниківщині, цілодобово відстежують якість повітря. Для цього встановили стаціонарну станцію моніторингу. Вона вимірює кількість пилу, газів, радіації. А ще – аміаку, азоту та вуглецю.
![У Покровській громаді якість повітря моніторить новітня екостанція](/upload/iblock/b77/xf1oh5kut8w1i9m5holarv5b1uqceb9e.jpg)
«Ми взаємодіємо з мережею моніторингу «EcoCity». Підписали з ними Меморандум. До угоди долучилися громадська організація «ФріАрдуіно» з Івано-Франківська та представниками проєкту «Чисте повітря в Україні» з Праги, – розповіла Покровський селищний голова Світлана Спажева. – Завдяки нашій співпраці в громаді встановили стаціонарну екостанцію. І вже маємо перші власні дані».
Мешканці громади можуть бачити актуальний рівень забруднення на сайті.