В Україні спростили процедуру отримання посвідчення водія

Кабінет Міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. На засіданні Уряду 10 травня КМУ ухвалив постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні». Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

В Україні спростили процедуру отримання посвідчення водія
Документ передбачає такі положення:

  • громадяни, які переїхали тимчасово жити в інший регіон, можуть скласти практичний іспит та отримати права у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі проходив теоретичний іспит.
  • навчання теорії для осіб, які проходять підготовку, перепідготовку й підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв'язку (Zoom, Skype, Google meet тощо).
  • скорочення терміну навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини.
  • можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого СЦ МВС.