В Україні стартує експериментальний проект одночасного оформлення ID – картки та закордонного паспорта

Державна міграційна служба запускає експериментальний проект оформлення ID – картки та закордонного паспорта одночасно. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко, передає прес-служба Кабміну.

В Україні стартує експериментальний проект одночасного оформлення ID – картки та закордонного паспорта

«Над цим наша команда працювала ще до повномасштабної воєнної агресії. Постанова Кабміну була прийнята 7 травня. Експериментальний проект оформлення ID–картки та закордонного паспорту одночасно. Тобто, громадяни зможуть приходити до відділень ДМС та центрів надання адмінпослуг лише двічі і одночасно оформити два документи. Це спростить процедуру», - сказала вона.

Скористатися цією послугою громадяни зможуть після опублікування постанови Кабміну.

Наталія Науменко додала, що всі спостерігали стан пропуску громадян на кордонах нашої держави з 24 лютого. Тому команда ДМС розробила постанову і подала її на розгляд Кабміну, щоб громадяни могли продовжити дію закордонних паспортів та вклеїти фото дитини у документи. Це можна зробити як в Україні, так і за кордоном, у дипломатичних представництвах нашої держави.