З початку року ремонт доріг у Дніпрі виконаний на більше ніж 200 локаціях. Загальна площа оновленого покриття — близько 200 тисяч квадратних метрів

У Дніпрі продовжують усувати аварійну ямковість на міських автошляхах. Роботи проводять, зокрема й струменевим методом за допомогою сучасної установки без перекриття руху транспорту. Нині роботи виконують по вул. Короленка, на ділянці від вул. Святослава Хороброго до вул. Ігоря Сікорського. Її довжина – близько 500 метрів.
За словами заступника директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитра Коробова, цю ділянку дороги ремонтували наприкінці зими методом холодного асфальтування. Зараз є місця, де ремонт вже відпрацював свій термін – зʼявилися ями та тріщини.


«Оскільки їх небагато, то вирішили виконати ремонт струменевим методом. При такому способі яма не збільшується за своєю площею. Видувають залишки бруду, обробляють бітумною емульсією і засипають щебенем. Це досить швидка технологія ремонту без перекриття руху транспорту. У місцях ремонту звужують лише проїжджу частину дороги. Основна перевага такого способу – як тільки яму чи тріщину на дорозі зробили, транспорт одразу може рухатися по ній», — розповів Дмитро Коробов.


Ремонт доріг струменевим методом  по місту вже виконаний на більше ніж 50 локаціях на площі близько 5 тис. квадратних метрів.


«Дуже добре, що у місті ремонтують дороги. А коли це роблять без перекриття руху, то ще краще. Для водіїв це дуже важливо. Машина зробила ремонт ями і одразу можна рухатися», — каже дніпрянин Олександр.


Загалом з початку року ремонт доріг у Дніпрі виконаний на більше ніж 200 локаціях. Загальна площа оновленого покриття становить близько 200 тисяч квадратних метрів.