За добу ДТЕК повернув світло в оселі майже 1 тисячі родин на Дніпропетровщині, знеструмлених через обстріли

За 21 червня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули світло 927 родинам у Криворізькому районі Дніпропетровської області, що зазнає постійних обстрілів. У деяких населених пунктах відновлювати електропостачання доводилось вже більше десятка разів з початку повномасштабного вторгнення.

За добу ДТЕК повернув світло в оселі майже 1 тисячі родин на Дніпропетровщині, знеструмлених через обстріли

Бойові дії дедалі частіше приводять до пошкодження електромереж, підстанцій та відключення світла у мешканців Дніпропетровської області. Найбільш напружена  ситуація залишається у Криворізькому районі на межі з Херсонською областю.  Не зважаючи на постійні обстріли, аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі оперативно лагодять тут пошкоджені лінії та обладнання. Роботи проводять одразу як отримують дозвіл від ЗСУ та Служби з надзвичайних ситуацій.

За останню добу світло повернули у домівки 927 родин Криворізького району. Зокрема, в один з населених пунктів Зеленодольської громади, який страждає від постійних обстрілів. Вчора електропостачання там повністю відновили, але вночі ворог знову обстріляв село та залишив без електрики 386 домівок. Відновити роботу ліній фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі планують до кінця дня, щойно отримають дозвіл військових.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 119 діб, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів, які постраждали через бойові дії.

Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайт, соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та  Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

ДОВІДКА

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.

У компаніях Групи ДТЕК працюють 56 тисяч працівників.

У своїй Новій стратегії 2030 року Група ДТЕК зобов'язалася трансформувати бізнеси в більш екологічні, ефективні та технологічні, які у своїй діяльності керуються принципами ESG, та взяла на себе зобов'язання досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року.

Група ДТЕК – стратегічний інвестор в енергетичні активи в Україні та за кордоном. У 2021 році капітальні вкладення Групи ДТЕК склали 23,4 млрд грн, податкові відрахування – 31,9 млрд грн.

Група ДТЕК будує нову енергетику України.

100% Групи ДТЕК належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.