За останню добу ДТЕК Дніпровські електромережі повернув світло ще для 2,2 тисячі родин

Протягом 3 липня аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для понад 2,2 тисячі родин у 5 селах на півдні області, які напередодні зазнали ворожих атак. Попри загрози фахівці продовжують відновлювати електромережі за дозволом Збройних сил України та ДСНС. Наша мета – забезпечити міста та села електроенергією, необхідною для нормального життя мешканців регіону, повідомляють у прес-службі ДТЕКу.

За останню добу ДТЕК Дніпровські електромережі повернув світло ще для 2,2 тисячі родин

Агресор продовжує щоденні обстріли Дніпропетровщини із застосуванням ракет, дронів-камікадзе та артилерії. Це призводить до пошкодження енергетичних об'єктів та знеструмлення жителів. Аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі лагодять  пошкоджені ворогом лінії та обладнання та роблять усе можливе для того, аби повернути електропостачання в найкоротші терміни. Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.

За добу, 3 липня, енергетикам ДТЕК Дніпровські електромережі вдалося поновити роботу електроліній у 5 селах на півдні області, що були пошкоджені в результаті обстрілів. Світло повернули у домівки 2251 родини, які були знеструмлені.

Знеструмленими після чергових ворожих атак залишається 115 домівок. Їх заживлять протягом дня.

«Якщо у вас зникла електрика –  просимо повідомляти до ДТЕК Дніпровські електромережі. Ми зробимо все можливе, що оперативно повернути вам світло. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Наші фахівці готові приймати ваші звернення через дистанційні канали обслуговування: сайтсоцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber  та  Telegram, Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ». Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним»,- передають в управлінні зовнішніх комунікацій компанії.

 Довідка:

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

Група ДТЕК (DTEK Group) – диверсифікований енергетичний холдинг, до складу якого входять 6 бізнесів та корпоративний університет Academy DTEK.

Підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.