Дніпрянка Марія Леонова здобула золото на міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ Swedish Open G-2

У Стокгольмі закінчився міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ Swedish Open G-2. У змаганнях взяли участь 1 066 спортсменів. Вихованка дніпровської міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Марія Леонова посіла перше місце у ваговій категорії -59 кг, повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

IMG_6973.JPG
З початку року це вже третя медаль спортсменки на міжнародних змаганнях. У лютому Марія виборола срібло та бронзу на міжнародному турнірі European President Cup у м. Тура (Албанія). А у квітні посіла І місце на міжнародному турнірі Black Tiger у м. Кошиці (Словаччина).

Вітаємо спортсменку із високим результатом!