25 сріблястих кленів та 5 кущів вейгели висадили студенти та волонтери у сквері Янгеля

У сквері Янгеля оселилися 25 сріблястих кленів та 5 кущів вейгели. Висадити ці рослини вирішили студенти та волонтери і звернулися з такою пропозицією до КП “Міська інфсраструктура” ДМР. Про це йдеться у повідомленні Дніпровської міськради.

“До нас звернулася Олена Булах від імені студентів та волонтерів, які захотіли озеленити один із скверів міста. Ми запропонували їм обрати сквер імені Янгеля. Після висадки ми обов'язково беремо ці насадження на баланс підприємства, будемо забезпечувати належний догляд, полив та удобрення цих рослин. Віримо, що така краса прийдеться до душі місцевим мешканцям”, - зазначив директор КП «Міська інфраструктура» ДМР Олексій Тесля. 


Локацію для висадки обрали по лівій стороні центральної алеї. За всіма садово-парковими характеристиками розміщення саме тут позитивно сприятиме приживанню та росту дерев. 


“Ми зі студентами та волонтерами дуже хотіли створити  затишний куточок краси, аби в такий непростий час порадувати дніяпрян та гостей міста. Ми закупили дворічні саджанці клену, які вже достатньо акліматизувалися, і ми сподіваїмось, що дерева без проблем приживуться. Взагалі, клен дуже символічна рослина в цей час, адже наші предки називали його деревом воїна світу, а наші волонтери, які висаджували його - це справжні воїни тилу”, - зазначила голова громадської організації “Асоціація рестораторів і готельєрів Дніпра” Олена Булах.


Студент Іван Попко також додав: “Ми вирішили приєднатись до акції, адже хочемо, аби наше місто та наша країна продовжували розквітати, не дивлячись ні на що”.