Аквагрим, руханка та спілкування з однолітками — як пройшов фестиваль «Дніпро. Сім'я. Разом»

Дніпрянка Аліна з п’ятирічним сином Єлісеєм прийшла сьогодні на родинний фестиваль «Дніпро. Сім'я. Разом». Свято організували з нагоди Дня сім'ї.


«Синочок відвідує садочок неподалік. Вирішили прийти на цей захід у «Штурм». Тут представили багато цікавих локацій для дошкільнят й школярів. Хочеться, щоб діти усміхались, розважались та знайомились», — поділилася жінка. 


А Єлісей додав: «Мені дуже подобається, особливо малюночок на ручці, який мені зробили (аквагрим, - ред). Ще й руханка цікава була в укритті».
А 12-річний Арсеній прийшов на фестиваль, аби поспілкуватися з однолітками, завести нові знайомства.


«Тут весело.  Із друзями уже побували на тренажерах та відвідали інші різноманітні локації, які тут були», —прокоментував хлопчик.


На родинному фестивалі один із дитячих садків представив цікаву локацію – нанесення аквагриму та тимчасових татуювань.


«Ми принесли спеціальні фарби та наліпки. Думали, що зацікавиться тільки малеча, а у нас уже з малюночками школярі та дорослі. Навіть була черга», — не стримала посмішки Тетяна Вовк, директорка одного із закладів позашкільної освіти.
Захід організували за всіма правилами безпеки.


«Під час проведення фестивалю лунало багато повітряних тривог. Була ракетна небезпека, але діти з батьками продовжували святкування в укритті. Об’єдналися вихователі садочків, вчителі шкіл та працівники ДЮЦ «Штурм». Сьогодні святкували на п’яти локаціях міста. Були квести, танці, розвивальні ігри. Усього залучили 37 навчальних закладів Дніпра», — підсумувала заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Яковенко.