АТ «Дніпропетровськгаз» визначив «Кращих серед нас» за результатами I та II кварталів 2022 року

Серед кращих працівників Дніпропетровськгазу за результатами I та II кварталів 2022 року Володимир Гемзюк. Він машиніст екскаватора 6 розряду Служби автотранспорту Нікопольського відділення АТ «Дніпропетровськгаз». Чоловік більше 10 років є частиною компанії. Після закінчення училища він працював у райавтодорі машиністом бульдозера, асфальтоукладальника, навантажувача, але потім вирішив стати частиною АТ «Дніпропетровськгаз» та боронити газовий фронт області.

АТ «Дніпропетровськгаз» визначив «Кращих серед нас» за результатами I та II кварталів 2022 року
За кермом важкої будівельної техніки газорозподільної компанії Володимир виконує надважливі завдання: погрузка матеріалів, прокладання газопроводів, критично необхідна модернізація мереж тощо. А сьогодні ще й активні роботи з відновлення газопроводів після ворожих обстрілів та допомога українським військовим.

«З початку війни роботи стало у рази більше, у першу чергу, через постійні прильоти у наш район. Ворог руйнує критичну інфраструктуру, прагне знищити нас, але це зробити неможливо. Вже пройшло більше ста п’ятдесяти днів воєнних дій, із яких я близько сто двадцять допомагав важною технікою нашим хлопцям-військовим. У такий момент відчуваю велику відповідальність, розуміючи, я тут, на своєму місці. Адже хто як не ми, буде допомагати та наближати нашу перемогу заради мирного життя українців», - говорить чоловік.

Володимир – єдиний машиніст екскаватора, який працює у службі Дніпропетровськгазу на території Апостолівської громади, а це робота у майже 15 населених пунктах.

«Ми з бригадою АДС перші, хто виїздить на виклики та бачить усі руйнування. Найчастіше «страждають» надземні газопроводи – вони посічені снарядами, мають дірки, а іноді взагалі зруйновані тощо. Я особисто під час робіт неодноразово попадав під обстріли на кордонах області, тоді доводилося наступного дня виїжджати та продовжувати працювати».

Команда АТ «Дніпропетровськгаз» вітає переможця проекту та бажає плідної праці й надалі.