Чи треба платити за розподіл, якщо газом інколи не користуєшся?

За доставку газу треба сплачувати, навіть якщо ви не використовуєте газ в окремі періоди. Якщо споживач зменшить використання газу в поточному році, в наступному році плата за доставку буде скоригована відповідно до реальних обсягів споживання.

Чи треба платити за розподіл, якщо газом інколи не користуєшся?

Якщо газове обладнання не використовується взагалі, і ви не плануєте цього в майбутньому, вам варто розглянути можливість від’єднання від газових мереж, для чого необхідно звернутися до менеджерів Центрів обслуговування клієнтів Дніпровської філії «Газмережі» на вул. Виконкомівській, 34 або просп. Слобожанському, 96а та розірвати договір на розподіл газу.

Нагадуємо, що для усіх споживачів вартість послуг доставки газу розраховується індивідуально. Розмір оплати у 2024 році залежить тільки від обсягів споживання за минулий газовий рік, тобто за період з 1 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на розподіл (доставку). Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року.

Отримати інформацію щодо перевірки стану особового рахунку, суми щомісячного платежу за доставку газу, передати показання лічильника, а також здійснити онлайн оплату клієнти Дніпровської філії "Газмережі" можуть через «особистий кабінет» за посиланням:

https://my.grmu.com.ua/register

"Робимо усе від нас залежне, аби газ був доставлений кожному з наших споживачів. Тримаємо енергетичний фронт! Працюємо заради Перемоги!",- зазначають у пресслужбі компанії.